Ktoś pobił kota i wywiózł do lasu!

Zbiórka zakończona
Wsparły 144 osoby
4 306 zł (100,13%)

Rozpoczęcie: 9 Czerwca 2023

Zakończenie: 22 Czerwca 2023

Godzina: 05:34

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kiciuś Głaszczek został znaleziony w lesie przez przypadkowych spacerowiczy w rejonie Wielkiej Łąki. Ludzie ci byli przerażeni stanem zwierzęcia i stwierdzili, że nie mogą go tak zostawić bez pomocy, ponieważ umrze w wielkim cierpieniu i osamotnieniu. Zadzwonili do naszej zaprzyjaźnionej lecznicy, ta z kolei poinformowała wolontariuszy, którzy zwrócili się o pomoc do nas. Nie odmówiliśmy i tym razem, bo jak można tak po prostu skazać udomowione zwierzę na pewną śmierć?

Głaszczek ma rany na głowie, krwiaki, ewidentnie został przez kogoś pobity! Biedny mruczek, musiał niewyobrażalnie cierpieć... W lecznicy weterynarze zbadali kotka i stwierdzili wstrząs mózgu. Konieczne będzie wykonanie rezonansu magnetycznego głowy, a badanie to jest niezmiernie kosztowne.

Codziennie rano koteczkowi leci krew z uszu, natomiast kilka razy dziennie jego wycieńczone ciałko męczą ataki padaczkowe i zwierzak nawet traci przytomność :( Biedactwo kochane, on jest w tak ciężkim stanie... Weterynarze nawet nie mówią o żadnych rokowaniach, boją się cokolwiek prognozować. Może być różnie...

Póki co Głaszczek został odpchlony, codziennie ma przemywane rany i zmieniane opatrunki, otrzymuje zastrzyki oraz ma leczone oczka, w które wdała się infekcja. Kocurek czeka na rezonans.

Kochani, czym ten kot zawinił, że został tak potraktowany? W głowach nam się nie mieści to wszystko...! Czy jesteście w stanie wesprzeć nas w walce o życie tego Bogu ducha winnego futrzaka?

Do przedstawicielstwa naszej fundacji zgłosili się wolontariusze z Zaporoża z prośbą o pomoc w zebraniu funduszy na leczenie kotka maltretowanego przez jakiegoś zbira.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
366 zakończonych zbiórek
Wsparły 144 osoby
4 306 zł (100,13%)