Fundacja Grey Animals

Fundacja Grey Animals

Reprezentant Marta Wanetzky Matuszczyk

E-mail fundacja@greyanimals.org

Telefon 500162535

Lokalizacja Byczyna, opolskie

Fundacja Grey Animals działa na rzecz zwierząt bezdomnych i krzywdzonych, głównie psów i koni.
  
Pod naszą opieką jest kilka koni, które udało się zawrócić z ich ostatniej drogi, a także stado psów, które czekają na nowych właścicieli. Ich los już został odmieniony na lepszy. Teraz czekają na swoich nowych opiekunów, niektóre zapewne pozostaną u nas dożywotnio.
 
Dążymy do stworzenia schroniska dla zwierząt w północnej części woj. opolskiego - obszarze, gdzie nie istnieje żadna tego typu placówka. Nasz ośrodek ma znacznie więcej zadań niż typowe schronisko - chodzi o szeroko pojętą edukację, która w perspektywie czasu przyniesie skuteczną pomoc zarówno ludziom, jak i zwierzętom.

Już teraz prowadzimy zajęcia z dziećmi i młodzieżą w bardzo wielu szkołach powiatu kluczborskiego. Uczymy podstaw opieki nad zwierzętami i zasad bezpieczeństwa w ich obecności, w niektórych placówkach sami uczniowie szkolą psa, ucząc się współpracy i budowania partnerskich relacji. Na zajęcia zabieramy specjalnie przygotowane i przeszkolone psy. 
 

Propagujemy sterylizację jako najlepszą metodę ograniczania bezdomności zwierząt domowych. Zapraszamy do poznania i wspierania naszego Programu Sterylizacji, który przyczynia się do ograniczenia ilości psów bezdomnych na naszym terenie.

Interweniujemy w przypadkach gdy łamane są prawa zwierząt - zarówno tych domowych, jak i gospodarskich.


Osoby, które chciałyby pomóc, a nie mają możliwości rzeczywistego adoptowania zwierzęcia gorąco zachęcamy do adopcji wirtualnej - pomoże nam ona zapewnić zwierzętom wszystko to, co jest im potrzebne aby mogły bezpiecznie i szczęśliwie czekać na adopcję realną.
 
Staramy się działać tak, aby pomagając zwierzętom uczyć ludzi współczucia i szacunku dla zwierząt, aby otaczający nasz świat powolutku zmieniał się na lepsze.

Wsparli

100 zł

Bartek Kozłowski

20 zł

Hanna Listek

10 zł

alastor

10 zł

Gabi Płoskonka

pozdro od Mańka
10 zł

alastor

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej