Kot Gucio w wielkiej potrzebie! Kto pomoże?

Zbiórka zakończona
Wsparło 98 osób
1 158 zł (77,2%)

Rozpoczęcie: 15 Kwietnia 2016

Zakończenie: 15 Czerwca 2016

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Gucio w stanie skrajnego wycieńczenia został wyciągnięty spomiędzy śmietników w Chyloni. Niewiele brakowało, by tam dokonał żywota. W ostatniej chwili zabrała go nasza wolontariuszka.

W lecznicy natychmiast podano kroplówkę – Gucio był dramatycznie odwodniony. Kilka godzin wyczekiwania, co będzie dalej. Czy przeżyje? Czy lekarze uratują chłopaka? A może konieczna będzie eutanazja? Gucio zaczął walczyć. Podane leki zaczęły przynosić skutek. Udało się!

Gutek jest bardzo miłym kocurem, to duży chłopak o gołębim sercu. Jest bardzo słaby, ale wdzięczny za każda pomoc. Potrzebuje opieki lekarskiej – konieczne jest leczenie kociego kataru i chorób skórnych. Wyniki krwi złe. Wysoka kreatynina i mocznik świadczą o nieprawidłowej pracy nerek.

Pilnie potrzebujemy funduszy by ratować Gucia! Kotek potrzebuje częstych kroplówek i całej armii leków. Konieczne będą badania kontrolne. Wolontariuszy nie stać na opłacenie opieki, zabiegów, tabletek, zastrzyków, badań. Bardzo prosimy pomóżcie! Gucio to bardzo fajny kociak. Bez problemu współpracuje z weterynarzem. Daje się głaskać i przymila się. Ma ogromną wolę życia i pięknie odwdzięcza się za okazane serce.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
681 zakończonych zbiórek
Wsparło 98 osób
1 158 zł (77,2%)