Pomoc dla Hironka

Wsparło 16 osób
395 zł (11,28%)
Brakuje jeszcze 3 105 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 20 Lutego 2021

Zakończenie: 25 Marca 2021

Hiro to 10-miesięczny szczeniak po mamie owczarku niemieckim długowłosym. Trafił pod naszą opiekę z powodu konfliktów rodzinnych na jego tle. Właściciele podpisali zrzeczenie się psa. Hiro jest też po wypadku i ma złamaną łapkę. Chcemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, żeby wrócił do pełnej sprawności. To jeszcze psie dziecko i zasługuje na dobre życie.

Zabraliśmy go na konsultacje do Centrum VetHouse w Aleksandrowie Łódzkim. Tam podjęto się jego operacji, mimo iż złamanie powstało dużo wcześniej. Dziś Hiro już jest po operacji. W trakcie diagnostyki RTG okazało się, że ma też uszkodzony staw, prawdopodobnie od uderzenia samochodu. Mamy jednak nadzieję, że po okresie leczenia i rehabilitacji wróci do sprawności. Może będzie nieco utykał, ale będzie się poruszał samodzielnie i swobodnie. Na razie przyjmuje leki i ma mocno ograniczony ruch w celu prawidłowego zrostu kości.

Nie jest to proste, bo to wulkan energii i złamana łapka kompletnie mu nie przeszkadza w szaleństwach więc nasza wolontariuszka, która się nim opiekuje, musi mocno go pilnować.

Dbamy też, żeby był odpowiednio karmiony, bo oprócz samego złamania psiak ma dopiero 10 miesięcy i jest jeszcze w fazie wzrostu. Więc pięknie prosimy o wsparcie dla Hiro. Sama operacja 2800 zł, faktura na zdjęciu poniżej. Teraz wizyty kontrolne leki i kontrolne RTG przed nami. Jeśli go wyprowadzimy z tego złamania, będzie wspaniałym młodym adopcyjnym psiakiem. Liczymy na Was!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
89 zakończonych zbiórek
Wsparło 16 osób
395 zł (11,28%)
Brakuje jeszcze 3 105 zł
Wesprzyj