I co my teraz zrobimy?

Wsparło 48 osób
1 250 zł (62,5%)
Brakuje jeszcze 750 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 16 Kwietnia 2024

Zakończenie: 30 Czerwca 2024

Godzina: 23:59

MAMY 5 szczeniaków z dziką mamą, mamy chorą KOLIĘ, agresywną SENNĘ, MAGIKA po trzech powrotach z adopcji, WEDLA po dwóch, staruszka VELVETA, staruszka GUCIA, ponad połowa naszych psów przekroczyła wiek adopcyjny.

MEGI bernardynka choruje na stawy i bierze bardzo drogie leki,  nikt nie pyta o COLOMBO, nikt nie pyta o SKARPETKĘ, wydałyśmy już krocie na kampanię, a to dopiero początek całej akcji, nie przetrwamy bez wpłat, a wpłacają tylko najwierniejsi... Nie mamy żadnych "medialnych" psów, ot, codzienny kierat z tymi, o których wciąż piszemy, bo wciąż są, jedzą, chorują, starzeją się, czekają na dom, którego mogą nie doczekać. 

Oto więc kolejna zbiórka, zbiórka ostatniej szansy, bo pieniędzy wystarczy nam na miesiąc. Potem - ciemność. Oby coś, o czym nie wiemy, czego nie potrafimy przewidzieć, co się zdarza i nazywa cudem - nadeszło i uratowało budżet fundacji. A na razie tylko piękne nowe zdjęcia starych psów i wielka prośba o pomoc. Nigdzie nie wyjeżdżamy, nie zamykamy fundacji, nie ustajemy w nadziei na to, że przetrwamy.  Psy nam pomogą przetrwać.  Są takie piękne i pełne radości od rana do wieczora!!!

Wszystkich bardzo prosimy - nie zostawiajcie tej zbiórki bez choćby najmniejszej wpłaty!!!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
218 zakończonych zbiórek
Wsparło 48 osób
1 250 zł (62,5%)
Brakuje jeszcze 750 zł
Adopcje