Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Bardzo Państwu dziękujemy za pomoc dla Imbirka❤️
Imbirek przeszedł operację, długie leczenie i rehabilitację.
Pozostawał pod naszą opieką od kwietnia do października w płatnym hoteliku w Dąbrowie Gorniczej Psia Forteca, którego koszt miesięczny wynosił 900 zł plus karma.
Niestety w październiku jego stan gwałtownie się pogorszył ...
Dostawal leki na serce, miewal ataki utraty przytomnosci-niestety nieznanego pochodzenia. Zrobiliśmy rezonans, badania kardiologiczne. Dostal udaru, po ktorym już nie odzyskal swiadomosci i musial zostać poddany eutanazji :(
Poniżej przedstawiamy historie leczenia i faktury.
Informujemy, ze w przypadku, w którym kwota uzbierana na zbiorce nie została w całości wykorzystana na zwierzę, którego dotyczy zbiorka, reszta pieniążków została przekazana na zwierzęta będące pod opieką naszej organizacji.





























Tragedia! Pies z GNIJĄCĄ DZIURĄ w szyi! Taki los zafundowali mu jego właściciele!!! Gdyby nie przypadkowa osoba, pies umarłby w cierpieniu! Ta rana nie jest świeża!!! Imbir jest w drodze do kliniki weterynaryjnej, gdzie będziemy walczyć o jego życie. Prosimy o wsparcie finansowe, ponieważ to kolejny pies w złym stanie pod naszą opieką 😢 Pies z GNIJĄCĄ DZIURĄ w szyi!


Taki los zafundowali mu jego właściciele!!! Gdyby nie przypadkowa osoba, pies umarłby w cierpieniu! Ta rana nie jest świeża!!! Imbir jest w drodze do kliniki weterynaryjnej, gdzie będziemy walczyć o jego życie. Prosimy o wsparcie finansowe, ponieważ to kolejny pies w złym stanie pod naszą opieką 😢







Błagamy, pomóżcie 🙏🏼
Ładuję...