Kajtek od kilkunastu miesięcy nie może normalnie żyć - pomóż mu!

Wsparło 21 osób
2 670 zł (133,5%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 17 Stycznia 2023

Zakończenie: 31 Grudnia 2023

Godzina: 23:59

Kajtek jest około 8 letnim, niewielkim pieskiem w typie beagle'a, który latem 2021 roku trafił do poznańskiego schroniska. Od samego początku swojego pobytu miewał różne problemy zdrowotne, ale najpoważniejszy z nich towarzyszy mu do dnia dzisiejszego i praktycznie uniemożliwia normalne funkcjonowanie, a dokładnie załatwianie jednej z potrzeb fizjologicznych. Kajtek cierpi z powodu niezdiagnozowanego jak na razie problemu z oddawaniem moczu. Pomimo tego, że chce i próbuje, nie zawsze jest w stanie samodzielnie opróżnić pęcherz, w związku z czym od kilkunastu miesięcy skazany jest nie tylko na pobyt w schronisku, ale również na stałą hospitalizację i cykliczne cewnikowanie.

Aby pomóc Kajtkowi niezbędne jest wykonanie specjalistycznych badań, na które w tej chwili nie może sobie pozwolić ani poznańskie schronisko, ani nasza fundacja. Brutalna prawda jest taka, że koszty leczenia naszych podopiecznych są gigantyczne i powoli zbliżamy się do granic swoich możliwości. Bardzo chcemy pomóc Kajtkowi i wiemy, że długo już czeka na badania, ale jeśli nie uzbieramy na ten cel pieniędzy, to będzie musiał czekać dalej, bo zwyczajnie nie mamy z czego na nie wyłożyć...

Zbiórka ma na celu zebranie kwoty koniecznej na pokrycie:

- kosztu badania tomografem u specjalisty we Wrocławiu (1200,00 zł),
- kosztów badania moczu i krwi oraz wykupienia niezbędnych leków,
- kosztu dojazdu na badania.

Kajtek jest wesołym i energicznym pieskiem, który chce żyć i zasługuje na to, by żyć w zdrowiu i komforcie, a od kilkunastu miesięcy poddawany jest bardzo ciężkim próbom. Wierzymy, że znajdzie też w końcu dom, ale chcielibyśmy, aby przeprowadził się do niego zdrowy lub przynajmniej rzetelnie zdiagnozowany z wdrożonym leczeniem.

Bez Waszej pomocy nie mamy szans pomóc Kajtkowi, dlatego z całego serca prosimy o wsparcie tej zbiórki. Każda złotówka będzie na wagę złota i z góry serdecznie dziękujemy za pomoc!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
28 aktualnych zbiórek
154 zakończone zbiórki
Wsparło 21 osób
2 670 zł (133,5%)
Adopcje