Potrącony przez samochód Kapeć potrzebuje wsparcia

Zbiórka zakończona
Wsparły 102 osoby
1 108 zł (44,32%)

Rozpoczęcie: 29 Listopada 2018

Zakończenie: 28 Lutego 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kapeć to piesek potrącony przez samochód i zostawiony na ulicy, na pastwę losu w jednej z niedlekich od Sanoka miejscowości. Kapeć ma około 10 lat jest bardzo ufny i przyjacielsko nastawiany do ludzi i innych zwierząt.

Piesek przeszedł bardzo skomplikowana operację złożenia miednicy, bez której nigdy nie zacząłby chodzić, a co za tym idzie czekała go eutanazja. Mimo wielu cierpień powraca do zdrowia, dzięki codziennym ćwiczeniom powili zaczyna samodzielnie chodzić i ma szansę powrócić do pełnej sprawności. Zabieg operacyjny, rehabilitacja, lekarstwa  i suplementy pochłaniają ogromne środki finansowe. Niestety my jako organizacja nie mamy środków, aby pokryć wszystkie niezbędne wydatki. Mamy pod opieką bardzo dużo zwierząt, często starych schorowanych i każdemu chcemy zapewnić najlepsza opiekę z możliwych,  dlatego Was, nasi drodzy, prosimy o  pomoc i finansowe wsparcie w leczeniu Kapcia.

Piesek aktualnie przebywa pod opieka Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Sanoku, niestety zewnętrzny  kojec nie sprzyja rekonwalescencji jeśli byłby ktoś  chętny  dać Kapciowi kochający odom albo przynajmniej dom tymczasowy prosimy o kontakt.

Bardzo dziękujemy w imieniu Kapcia. 

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 102 osoby
1 108 zł (44,32%)