Potrzebujemy karmy dla głodnych tymczasiaków

Zbiórka zakończona
Wsparło 78 osób
5 610 zł (46,75%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 8 Sierpnia 2022

Zakończenie: 31 Grudnia 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani potrzebujemy Waszej pomocy! Nie będziemy ukrywać… Jesteśmy na oparach. Zapasy karmy się kończą, a my mamy na pokładzie głodnych 87 psiaków - od szczeniaków, psy dorosłe po chore staruszki.

Karma, tak samo jak rachunki weterynaryjne, to horrendalne kwoty, na które co miesiąc wydajemy miliony monet… Karmy starczy przy dobrych wiatrach jeszcze na 2 tygodnie… Przy 87 psach co miesiąc kupujemy 83 worki karmy, to ponad 12 tysięcy zł. Nie ukrywamy. Jest nam ciężko. Wam pewnie też...

Czarne chmury pojawiły się nad nami. Koszty karmienia nas przerastają… Zawsze kupujemy duże worki, dlaczego? W przeliczeniu na kilogram wychodzi o wiele taniej. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdego stać, aby kupić worek karmy, ale chciałby pomoc, dlatego otworzyliśmy zbiórkę, na która będzie można wpłacać drobniejsze kwoty.

Za zebraną kwotę kupimy karmę, która mamy nadzieje starczy na dłużej, żebyśmy mogły nadal pomagać i nie martwić się o ich byt… Wspomożenie nasze psiaki!!! Jeżeli chcesz dołożyć cegiełkę na utrzymanie naszych tymczasów.

Prosimy, wspomóżcie nasze psiaki!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 78 osób
5 610 zł (46,75%)
Adopcje