Fundacja dla Szczeniąt Judyta - Oddział Trójmiasto

Fundacja dla Szczeniąt Judyta - Oddział Trójmiasto
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Marta Słodnik

E-mail marta@fundacjajudyta.com

Telefon 506847792

Lokalizacja Gdynia, pomorskie

Jesteśmy Trójmiejskim Oddziałem Fundacji dla Szczeniąt Judyta.

Miejscem, które stało się odpowiedzią na potrzeby psów "niewidzialnych" - czyli takich, którym trudno znaleźć domy. Pod nasze skrzydła trafiają psi seniorzy, psiaki lękowe, po przejściach, a także podrostki, które trzeba nauczyć jak być psem w świecie ludzi. Oczywiście szczenięta także, bo przecież judytowy sznyt musi być zaznaczony również nad morzem.

Przyjmujemy je nie po to, by z nami zostały, ale po to, by odmienić ich życie. Naszą siłą są domy tymczasowe, w których te czworonogi poznają czym są miłość, kanapa, smycz, normalna codzienność. Jest to możliwe, bo część naszego zespołu ma wykształcenie behawiorystyczne. Dzięki pracy naszej i nieocenionych wolontariuszy przywracamy światu cudownych, ogoniastych przyjaciół, którzy trafiają do własnych, "szytych na miarę" rodzin.

Obok ratowania szczeniąt i psów chorych i niepełnosprawnych, Fundacja Judyta pomaga psiakom, którym pomóc najtrudniej. I to dzieje się właśnie tu - w Trójmiejskim Oddziale. Naszymi rękami. Obserwuj naszą pracę, bądź z nami. Razem zdziałamy cuda.

Pomogli

Ładuję...

Adopcje