Fundacja dla Szczeniąt Judyta - Oddział Trójmiasto

Fundacja dla Szczeniąt Judyta - Oddział Trójmiasto
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Marta Słodnik

E-mail marta@fundacjajudyta.com

Telefon 506847792

Lokalizacja Gdynia, pomorskie

Historia oddziału:

Stowarzyszenie Paka dla Zwierzaka zaczęło się od wolontariatu w schronisku. Stworzyły ją dwie wolontariuszki, które chciały pomagać bardziej. Z biegiem czasu do PAKI dochodzili kolejni wolontariusze, kolejne pomysły.


Stowarzyszenie Paka dla Zwierzaka posiada siatkę domów tymczasowych na terenie Trójmiasta i okolic, gdzie wszystkie psiaki są socjalizowane, właściwie karmione, leczone i przygotowywane do adopcji. Następnie poszukiwane są domy stałe, z którymi Stowarzyszenie jest w kontakcie, dając również wsparcie behawioralne po adopcji.

Prowadzimy też staruszkowo, czyli opiekujemy się psimi seniorami, często dożywotnio.

Cały czas dokształcamy się na wielu płaszczyznach, głównie behawioralnych jak również edukujemy swoje domy tymczasowe, dzieci w szkołach czy też osoby dorosłe w firmach, kontynuując swój autorski program. Wierzymy, że im więcej świadomych właścicieli, tym mniej bezdomnych zwierząt na ulicach.

Pierwsze psiaki przyjechały do nas  31.10.2020 roku i od tego czasu udało się znaleźć domy dla ponad 600 psów (stan na 29/06/2022) oto kilka z nich:

Próbujemy również walczyć z nadmierną bezdomnością, kastrować matki odebranych szczeniaków, jeśli nie uda nam się ich odebrać i na każdy możliwy sposób edukować społeczeństwo o skali tego problemu.


1 stycznia 2022 roku, Stowarzyszenie Paka dla Zwierzaka połączyło siły z Fundacją dla Szczeniąt Judyta, stając się jednocześnie jej Trójmiejskim oddziałem. Pod opieką fundacji znajduje się ponad 400 psów, w tym psy chore, niepełnosprawne, wymagające specjalistycznego leczenia oraz szczeniaki. Dzięki współpracy obu podmiotów, średnio w roku nowe domy znajduje ponad 1400 zwierząt.

Pomogli

Ładuję...

Adopcje