Poznańskie schronisko nie ma specjalistycznej karmy dla chorych zwierząt! Błagamy, pomóżcie!

Wsparło 130 osób
10 230 zł (102,3%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 19 Lipca 2022

Zakończenie: 31 Grudnia 2023

Godzina: 23:59

W naszym schronisku przebywa obecnie ponad 400 zwierząt. Są to psy, koty, króliki i myszoskoczki.

Wśród tej liczby zwierzaków jest wiele tych, które jedzą karmy specjalistyczne ze względu na swoje choroby, albo przechodzą rekonwalescencję po wypadkach czy operacjach i zabiegach. Karmy specjalistyczne są niestety drogie, a bez nich wiele zwierząt nie byłaby w stanie dojść do siebie i wyzdrowieć, albo te przewlekle chore nie byłyby w stanie funkcjonować na co dzień.

Z racji na ilość zwierząt, która wzrosła w stosunku do ostatnich lat, budżet schroniska już się praktycznie wyczerpał, a za nami dopiero połowa roku. Karmy, których używamy w takich przypadkach na co dzień to:

- mokra karma dla rekonwalescentów, np. Royal Canin Recovery – do schroniska często trafiają zwierzęta (przede wszystkim koty) chore, wyniszczone, ranne w wypadkach komunikacyjnych, specjalistyczna karma pozwoli im na szybszy powrót do zdrowia.

 

- karma sucha i mokra dla psów i kotów z problemami żołądkowymi spowodowanymi np. długotrwale nieleczonymi przez byłych właścicieli chorobami układu pokarmowego

np. Royal Canin Gastrointestinal, Royal Canin Gastrointestinal Low Fat, Purina Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal

- karma dla kotów i psów mających chore nerki np.: Royal Canin Renal

- karma dla kotów i psów mających problemy z układem moczowy np Royal Canin Urinary

- mokre karmy dla kotów i psów np. bez zębów: Animonda Carny

Bardzo prosimy o pomoc i wpłaty w celu zakupienia karm specjalistycznych dla naszych potrzebujących podopiecznych. Oczywiście z chęcią przyjmiemy także pomoc rzeczową w postaci tych karm.

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy wraz ze wszystkimi zwierzakami.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
27 aktualnych zbiórek
153 zakończone zbiórki
Wsparło 130 osób
10 230 zł (102,3%)
Adopcje