Kawałek serduszka dla Staruszka

Wsparło 999 osób
43 660 zł (87,32%)
Brakuje jeszcze 6 340 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 6 Stycznia 2024

Zakończenie: 30 Czerwca 2024

Godzina: 23:59

24 Kwietnia 2024, 15:06
Dziękujemy!

Drodzy Wspierający,

Z głębi serca pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za Wasze wsparcie naszej ostatniej zbiórki internetowej na rzecz bezdomnych zwierząt. Wasza hojność i zaangażowanie w naszą sprawę są niesamowicie cenne i pozwalają nam kontynuować naszą misję niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że udało nam się zebrać fundusze, które zostały już przeznaczone na utrzymanie i leczenie ponad 100 bezdomnych kundelków. Dzięki Waszym donacjom, te zwierzęta otrzymują nie tylko schronienie i odpowiednią opiekę weterynaryjną, ale także szansę na nowy, lepszy rozdział w ich życiu.

Wasza pomoc jest nieoceniona – każdy przekazany przez Was grosz przyczynia się do wielkich zmian w życiu tych małych istot. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że zdecydowaliście się dołączyć do naszej społeczności i wspólnie działać na rzecz dobra.

Dziękujemy z całego serca za Wasze zaangażowanie i wsparcie. Razem możemy tworzyć zmiany, które mają realny wpływ na świat wokół nas.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Fundacja Dom dla Kundelka

Zawiedliśmy. To nic miłego przyznać się, że nie daliśmy rady, ale to prawda. Ta trudna sytuacja spędza nam sen z powiek. Nie martwimy się o nas samych, bo my jesteśmy tutaj tylko tłem. Naszym najważniejszym priorytetem są nasze bezdomne staruszki - nasze zwierzęta. To w ich imieniu kieruję teraz do Was te słowa.

Spora część naszych podopiecznych to starsze pieski, które w swojej sędziwej starości znalazły schronienie u nas i nie mają już nadziei na znalezienie nowego domu. Dlatego stworzyliśmy im taki mały staruszkowy raj. Tu mogą cieszyć się spokojem i miłością, jakiej potrzebują.

Każda złotówka czy worek dobrej gatunkowo karmy, jaką możecie nam przekazać, sprawi, że nasze staruszki będą mogły żyć beztrosko w naszym KundelDomku. Nasz azyl to miejsce, które ciężką pracą zbudowaliśmy z myślą o nich. To małe schronienie, w którym staruszki mogą czuć się bezpieczne i otoczone miłością. To dla nich jesteśmy tutaj.

Oczywiście, mieszkają z nami też zdrowe i młode psy. Ale dla nich znajdujemy kochające domy, gdzie cieszą się radością życia i dają radość swoim nowym opiekunom. By utrzymać nasz Kundeldomek, zadbać o zdrowie, dobre samopoczucie, naszych podopiecznych potrzebujemy Waszej pomocy, bez Was tego nie zrobimy. Prosimy Was o hojność i oddanie. Prosimy Was o pomoc dla naszych starszych piesków. To dzięki Waszym empatycznym serduszkom możemy im podarować godne, stare życie. To dzięki Waszym datkom i wsparciu możemy zapewnić im opiekę i miłość której tak bardzo potrzebują.

Jeżeli nie wyciągniecie do nas ręki, ten mały raj zaraz zniknie. Nasze staruszki wołają o pomoc, a my ufamy, że nie zostawicie ich samych. Jeszcze raz prosimy, każdy najdrobniejszy gest dobrej woli pomoże nam przetrwać...

Załączniki

Organizator
5 aktualnych zbiórek
110 zakończonych zbiórek
Wsparło 999 osób
43 660 zł (87,32%)
Brakuje jeszcze 6 340 zł
Adopcje