Kawałek serduszka dla Staruszka

Wsparły 963 osoby
42 015 zł (84,03%)
Brakuje jeszcze 7 985 zł

Rozpoczęcie: 6 Stycznia 2024

Zakończenie: 30 Czerwca 2024

Godzina: 23:59

Zawiedliśmy. To nic miłego przyznać się, że nie daliśmy rady, ale to prawda. Ta trudna sytuacja spędza nam sen z powiek. Nie martwimy się o nas samych, bo my jesteśmy tutaj tylko tłem. Naszym najważniejszym priorytetem są nasze bezdomne staruszki - nasze zwierzęta. To w ich imieniu kieruję teraz do Was te słowa.

Spora część naszych podopiecznych to starsze pieski, które w swojej sędziwej starości znalazły schronienie u nas i nie mają już nadziei na znalezienie nowego domu. Dlatego stworzyliśmy im taki mały staruszkowy raj. Tu mogą cieszyć się spokojem i miłością, jakiej potrzebują.

Każda złotówka czy worek dobrej gatunkowo karmy, jaką możecie nam przekazać, sprawi, że nasze staruszki będą mogły żyć beztrosko w naszym KundelDomku. Nasz azyl to miejsce, które ciężką pracą zbudowaliśmy z myślą o nich. To małe schronienie, w którym staruszki mogą czuć się bezpieczne i otoczone miłością. To dla nich jesteśmy tutaj.

Oczywiście, mieszkają z nami też zdrowe i młode psy. Ale dla nich znajdujemy kochające domy, gdzie cieszą się radością życia i dają radość swoim nowym opiekunom. By utrzymać nasz Kundeldomek, zadbać o zdrowie, dobre samopoczucie, naszych podopiecznych potrzebujemy Waszej pomocy, bez Was tego nie zrobimy. Prosimy Was o hojność i oddanie. Prosimy Was o pomoc dla naszych starszych piesków. To dzięki Waszym empatycznym serduszkom możemy im podarować godne, stare życie. To dzięki Waszym datkom i wsparciu możemy zapewnić im opiekę i miłość której tak bardzo potrzebują.

Jeżeli nie wyciągniecie do nas ręki, ten mały raj zaraz zniknie. Nasze staruszki wołają o pomoc, a my ufamy, że nie zostawicie ich samych. Jeszcze raz prosimy, każdy najdrobniejszy gest dobrej woli pomoże nam przetrwać...

Załączniki

Organizator
8 aktualnych zbiórek
105 zakończonych zbiórek
Wsparły 963 osoby
42 015 zł (84,03%)
Brakuje jeszcze 7 985 zł