Nie rozdzielajmy ich! Bez siebie ich serca pękną na pół...

Zbiórka zakończona
Wsparło 497 osób
18 349 zł (36,69%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 11 Listopada 2021

Zakończenie: 6 Grudnia 2022

Godzina: 10:01

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
31 Marca 2022, 22:17
Lutowa i marcowa pomoc.

Dramatyczne prośby o pomoc w lutym docierały do nas kilka razy w tygodniu. Opiekunowie psów,którzy tak bardzo je kochali walczyli o ich zdrowie, leczenie, prosili o karmę i ciepłe słowo wsparcia. Pokrywaliśmy koszty weterynarzy, leczenia.

17 letni Łatek z ogromnymi problemami z chodzeniem ze swoją opiekuną.  Bierze leki i widać juz poprawę.

Kociaki,które dostały jedzonko.

Kontynuacja działań z psiakami z grudnia. Potrzebują specjalistycznej karmy. 

Kolejny seniorek  - pomagamy w  opłaceniu zabiegu na zęby.

To tylko niektóre psiaki, którym pomogliśmy. Cały czas pokrywamy koszty weterynarza, kupujemy karmę dla psów, które opiekunowie tak bardzo kochają i chcą być z nimi razem.  Prosimy o pomoc, byśmy nadal mogły kontynuować te misję,która jest tak bardzo potrzebna.

Pokaż wszystkie aktualizacje

16 Stycznia 2022, 17:13
Działania Kejtersowego Patrolu w grudniu 2021

W grudniu pierwsze kilkanaście psiaków otrzymało od nas pomoc w postaci karmy, zabawek, gryzaków, smaczków. Odwiedziliśmy osobiście te domy i cudownych psich przyjaciół zapatrzonych w swoich opiekunów. Ponadto pod opiekę fundacji trafiły z jednego z domów cztery szczenięta, które szukają domów stałych. Fundusze, które udało się zebrać przeznaczyłyśmy na Paczki Paczki (każda z nich była o wartości około 500 zł). Potrzebujemy środków na dalsze działania. Zgłaszają się do nas kolejne osoby, których psy wymagają pomocy wetrynaryjnej, karmy, pomocy behawiorysty. Prosimy o wsparcie, aby móc ruszyć w 2022 roku z Kejtersowym Patrolem i pomóc przynajmniej kilkudziesięciu psiakom właścicielskim.

Poniżej relacja z naszych grudniowych działań.

Jako fundacja pomagamy zwierzętom bezdomnym, skrzywdzonym i porzuconym. Jednak od początku działalności otrzymujemy również zgłoszenia od osób prywatnych, których psy lub psy osób z ich otoczenia są w wielkiej potrzebie. 

Zdajemy sobie sprawę, że jeśli ktoś decyduje się na psa powinien mieć zasoby finansowe do tego, aby go utrzymać i zapewnić mu odpowiednie leczenie, natomiast skala bezdomności psów w Polsce jest tak duża, że psiaków potrzebujących domów jest więcej niż osób które są w stanie zapewnić psom najlepsze warunki - stąd też łatwość w adopcji lub przygarnięciu psa. Kolejną kwestią są sytuacje losowe, które tak naprawdę mogą spotkać każdego z nas. 

Dostajemy masę próśb o pomoc w finansowaniu kosztów weterynaryjnych, leków, szczepień, a czasem nawet i zakupie po prostu dobrej karmy. Każda taka prośba o pomoc jest weryfikowana przez naszego wolontariusza, staramy się pomagać na tyle ile możemy, ale niestety zdecydowana większość środków przeznaczona jest na naszych bezdomnych podopiecznych i często musimy odmawiać takiej pomocy.

Chcemy stworzyć zupełnie nowy filar naszej działalności, czyli Kejterski Patrol - pomoc dla opiekunów psów właścicielskich.

Mamy grupę wolontariuszy, która chciałaby zająć się tym tematem i działać w terenie. Chcemy również wejść we współpracę z MOPRem oraz organizacjami pomagającymi osobom w kryzysie bezdomności i trudnej sytuacji materialnej.

Wiele psów ma szansę na godne życie u boku swojego opiekuna, który czasami nie może pozwolić sobie na utrzymanie psa, a kocha go nad życie.  Będziemy pomagać takim osobom.

Zebrane środki będą przeznaczone na koszty weterynaryjne: leczenia, szczepienia, odrobaczanie, kastrację i sterylizację, zakup dobrej karmy oraz niezbędnych artykułów dla psów właścicielskich w mieście Poznań.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
29 zakończonych zbiórek
Wsparło 497 osób
18 349 zł (36,69%)
Adopcje