Mamy tylko 1 kennel i 3 kontenery dla zwierząt, a potrzeby wielkie. Prosimy o wsparcie niezbędnego zakupu!

Zbiórka zakończona
Wsparło 67 osób
2 600 zł (100%)

Rozpoczęcie: 26 Marca 2021

Zakończenie: 16 Lipca 2021

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
02 Maja 2021, 19:24
Zakup kontenerów i keneli na wyposażanie naszych Domków Tymczasowych

Mamy pierwszą fakturę (dodana do załączników) i kolejne zgłoszenia, musimy dokupić kolejne kenele i niezbędne akcesoria dla naszych interwencyjnych podopiecznych. Szerzej o naszej inicjatywie można przeczytać w poście.

Pokaż wszystkie aktualizacje

23 Kwietnia 2021, 12:24
Ostatnie łóżko zajęte. Kolejne kenele na CITO potrzebne

21 Kwietnia 2021, 09:56
Zakupione pierwsze transportery i kenel. Mamy dług do opłacenia

17 Kwietnia 2021, 15:51
Pierwszy zakup ♥️

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kenelikontenery Kochani w naszym Stowarzyszeniu wreszcie mogliśmy zaopatrzyć się w potrzebne nam akcesoria do funkcjonowania. W Sklepie Trąbalski - sklep zoologiczny ♥️dokonaliśmy pierwszego niezbędnego zakupu 5 x Duży Transporter 3 x Mały Transporter 1 x Klatka Kenelowa - dzięki rabatowaniu za co wam dziekujemy. Tym samym zwiększamy nasze możliwości zabezpieczenia♥️, bezpiecznego transportu do klinik weterynaryjnych♥️. Zakończoną zbiórkę przy kwocie 620 zł musimy ponownie otworzyć. W Poniedziałek otrzymamy fakturę za dokonane zakupy. Towar który zakupiliśmy jest wysokiej jakości i zapewni nam podstawowe potrzeby

na lata użytkowania♥️. Tak naprawdę będą nam jeszcze potrzebne następne kenele. Prowadzimy działania aby pozyskiwać Domy Tymczasowe (DT) w których warunki bytowania są domowe, przystosowawcze do dalszych adopcji♥️. Na ten moment nie umieściliśmy żadnego naszego podopiecznego w Hotelu. Nie skreślamy takiej możliwości jednak traktujemy ją jako ostateczność, gdyż środki hotelowania mogą być przez nas przeznaczone na wyposażenie DT, wolontariuszy ♥️(kenel, Transporter, żwirek, karma, miski, podkłady) Na ten moment jesteśmy obciążeni kosztami około 850 zł, portal zbiórkowy otrzymuje 6% prowizji. Zdecydowaliśmy się na korzystanie z portalu siepomaga, który posiada podstronę przeznaczoną dla ratowania zwierząt z którego korzysta większość organizacji prozwierzecych. Chcemy aby nasi darczyńcy mieli wiedzę, na co idą środki. Systematycznie na wpłacane zbiórki załączamy dokumentację weterynaryjną, faktury. Zdarza się, że są one odwlekane w czasie 2-4 tygodnie z uwagi na uzyskiwanie za wykonywane usługi weterynaryjne faktur zbiorczych (kilka wizyt). Jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i e-mail gdzie nasi darczyńcy również mogą kierować pytania o nasze zbiórki. Nasi darczyńcy w każdej chwili mogą kierować do nas pytania poprzez kontakt: st.g.razem.zwierzat@wp.pl tel: 887-204-420 lub PRV Stowarzyszenie Gnieźnianie Razem Dla Zwierząt Mamy również dostępny rachunek bankowy dzięki, któremu nasi wspierający mogą dokonywać wpłat bez konieczności ponoszenia przez nas prowizji. 45 9065 0006 0000 0000 1007 0001
Prosimy o dokonywanie przelewów na dany cel zaznaczając w tytule: kenel, Transporter, Funkcjonowanie Stowarzyszenia. Nie posiadamy lokalu miejskiego ani kontaktu telefonicznego zarejestrowanego na koszt Stowarzyszenia gdyż na ten moment nie stać nas na takie obciążenie. Siedziba biura jest lokalem prywatnym jednym z naszych DT jak również nr tel☎️. Nadal niektóre koszta funkcjonowania są przeznaczane z naszych środków prywatnych takie jak transport, utrzymanie linii telefonicznej. Wszystkich zainteresowanych współpracą, wspierających darczyńców zapraszamy do kontaktu☎️. Przed nami dużo zadań, które wykonywane są w czasie wolnym♥️. Jesteśmy otwarci na działania młodzieży♥️. Zależy nam na określonych grupach, które gwarantuje dobre działanie♥️. Jesteśmy w kontakcie z dyrekcją młodzieży ze szkół, która dla nas działa.♥️ Zależy nam na jasnych zasadach tak aby nasza działalność nigdy nie zaburzała obowiązków szkolnych czy domowych♥️. Nasi wolontariusze wiedzą, że pomaganie to przywilej, który kształtuje ale i uzależnia♥️. Zależy nam aby Dyrekcja, Nauczyciele jak i Rodzice mieli pewność, że przy pogorszeniu wykonywanych obowiązków domowych czy szkolnych, mogą liczyć na naszą reakcję - czasowe zawieszenie w funkcjonowaniu w życiu Stowarzyszenia. Prosimy o udostępnienie naszej zbiórki, wsparcia abyśmy mogli nieść pomoc na poziomie takim jaki zasługują nasi bracia mniejsi. https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kenelikontenery  

01 Kwietnia 2021, 11:59
Mamy tylko 1 kennel i 3 kontenery dla zwierząt, a potrzeby wielkie. Prosimy o wsparcie niezbędnego zakupu!

Zbiórkę zakańczamy przy kwocie 600 zł. Zakupimy pierwszą partię potrzebnych klatek kenelowych i transportery. Fakturę wstawimy po zakupie. Dziękujemy za wsparcie.

Kochani mamy szeroko rozwinięty wolontariat działający dla Stowarzyszenia i gnieźnieńskiego schroniska. Dysponujemy 1 wolną klatką kennelową, która już dziś zostanie zajęta przez schorowanego kota wymagającego leczenia. Posiadamy 3 transportery wszystko zakupione z prywatnych środków. Potrzebne środki do zebrania 1000 zł. Z zakupu wstawimy fakturę.

Prosimy o wsparcie nas w zakupie niezbędnego sprzętu, który chcemy wyposażyć nasze osoby ze stowarzyszenia. Dzięki temu będziemy mieli większą możliwości zabezpieczenia zwierząt interwencyjnych zarówno w opiece, jak i w transporcie.

Na już potrzebujemy co najmniej 4 klatki kennelowe i 4 transportery. Wierzymy, że pozwolicie nam się rozwijać, a co za tym idzie zwiększyć możliwości niesienia pomocy przez nasze Stowarzyszenie.

Po zakończonej zbiórce wstawimy fakturę oraz podziękowania z przedstawionym zakupem na naszym fanpage.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 67 osób
2 600 zł (100%)