Uratowana Kaśka – potrzebne środki na jej utrzymanie

Wsparły 92 osoby
1 193 zł (15,9%)
Brakuje jeszcze 6 307 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 6 Lutego 2017

Zakończenie: 6 Grudnia 2022

21 Września 2021, 12:40
Kasia wciąż czeka na waszą pomoc

zobaczcie Kasie jest piękniejsza z każdym dniem, pomóżcie nam jak najdłużej dbać o nia by mogła być zdrowa i szczęśliwa

Trzy lata temu uratowaliśmy Kaśkę przed śmiercią. Wykupiliśmy ją i dzięki Wam udało nam się podarować jej starość tak piękną, że nawet nie mogła o takiej marzyć. Mieszka sobie w czystej stajni, codziennie chodzi z końmi po łące, je smaczne siano i owies. Może podziwiać świat.


 

Kaśka niedługo skończy 20 lat, jest w znakomitej formie, systematycznie ją odrobaczamy, a kowal dba o jej kopyta. Roczny koszt jej utrzymania to ponad 7000 zł, a do tego doliczyć należy jeszcze zabiegi, których w jej wieku niestety nie da się uniknąć… Bardzo nam na niej zależy. Nie chcemy, aby musiała zmienić miejsce zamieszkania, nie stać nas jednak, aby ją zatrzymać...

koszt jej utrzymania jest niestety bardzo duży 

jestesmy mała fundacja  

W ubiegłym miesiącu ledwo uciułaliśmy na opłacenie hotelu… Mieliśmy kiedyś pomysł, aby ją przekazać jakiemuś miłośnikowi koni, ale po weryfikacji dwóch miejsc okazało się, że ich poprzednie konie zakończyły swoje życie w rzeźni…Walczymy o Kaśkę i jej nie oddamy! Prosimy, bardzo prosimy… Pomóżcie naszej konince godnie żyć. Pomóżcie jej zostać z nami.

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 92 osoby
1 193 zł (15,9%)
Brakuje jeszcze 6 307 zł
Wesprzyj