Zrzućmy się na sprzęt potrzebny łapaczom ratującym zwierzaki!

Zbiórka zakończona
Wsparło 20 osób
282 zł (17,62%)

Rozpoczęcie: 17 Marca 2017

Zakończenie: 17 Czerwca 2017

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

W powietrzu już czuć pierwsze podrygi wiosny, które zwiastują coraz wyższe temperatury powietrza. Ćwierkają ptaszki, promienie słońca wychylają się zza chmur. Bajka!  Jednak dla kociarzy i łapaczy to nie czas na relaks, ponieważ zaczyna się gorący okres łapankowy, aby zdążyć przed pierwszymi rujkami i kocim „marcowaniem”. Kastracja to jedyna szansa dla kotów na spokojne i godne życie.

Wolontariusze naszej fudnacji pomagają w sterylizacji zwierząt, w szczególności kotów miejskich. Oprócz czasu, chęci i samozaparcia potrzebny jest do tego właściwy sprzęt - transportery do przewożenia kotów, klatki do przetrzymywania ich po zabiegu.

Niedawno nawiązaliśmy kontakt z opiekunami trzech dużych stad, które bezwzględnie trzeba wysterylizować. To, co najważniejsze już mamy, czyli chęć współpracy i ustalone szczegóły akcji. Teraz, dzięki Twojej pomocy, chcemy zakupić potrzebny do tego sprzęt, czyli 20 transporterów, klatkę łapkę oraz 3 klatki bytowe (kenele). Dorzuć złotówki do naszej sakiewki! Kastracje i leczenie to dla nas podstawa, ale wymagają sporych nakładów finansowych. Będziemy ogromnie wdzięczni za wsparcie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
4 zakończone zbiórki
Wsparło 20 osób
282 zł (17,62%)