Mazowieckie Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt Kłębek Nadziei

Reprezentant Jarosław Pielacha

E-mail pomoc@klebeknadziei.pl

Telefon 781440093

Lokalizacja Orońsko, mazowieckie

Stowarzyszenie powołane w celu ochrony zwierząt i zapobiegania bezdomności zwierząt, powstałe z potrzeby serca. Nasze działania skupiamy na organizacji akcji edukacyjnych na terenie województwa mazowieckiego, wydarzeń kulturalnych, zbiórkach oraz wsparciu schronisk i instytucji mających podobne cele.

Prowadzimy działania promujące adopcję zwierząt. Współpracujemy z lecznicami weterynaryjnymi w zakresie refundacji leczenia bezdomnych zwierząt jak i zwierząt, których właścicieli nie stać kosztowne leczenie. Współpracujemy z instytucjami, firmami, innymi organizacjami, mieszkańcami, wolontariuszami, Urzędami Gmin i Miast.

Ty również możesz pomóc i wspierać nasze działania dołączając do nas jako wolontariusz lub wpłacając darowiznę na cele statutowe.

Celem Stowarzyszenia Kłębek Nadziei jest działalność:
-charytatywna dla dobra i ochrony zwierząt
na rzecz humanitarnego traktowania i zapewnienia dobrych warunków bytowych
-zapobiegawcza – bezdomności i niekontrolowanemu rozmnażaniu się
-zwalczająca przejawy znęcania się nad zwierzętami
-profilaktyka i prewencja – edukacja dzieci i młodzieży

Realizacja celów jest możliwa poprzez działania informacyjne, edukacyjne, wspierające oraz prowadzenie zbiórek celowych. Działalność Stowarzyszenia opiera się na współpracy z ludźmi, wolontariuszami, instytucjami społecznymi, władzami samorządowymi oraz mediami.

Pomogli

Ładuję...