Kochany seniorek Benio potrzebuje środków na leczenie!

Wsparło 31 osób
1 211 zł (60,55%)
Brakuje jeszcze 789 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 11 Czerwca 2022

Zakończenie: 31 Grudnia 2023

Godzina: 12:00

Dziś chcielibyśmy opowiedzieć Wam o kochanym staruszku Beniu i prosić o wsparcie jego zbiórki. Benio jest uroczym psim seniorem, który czeka na swoją szansę w jednym z naszych domów tymczasowych w Poznaniu.

Poznaliśmy go w miejskim schronisku w Białogardzie, w którym nie miał widoków na poprawę swojego losu. Nikt nie zwraca uwagi na takie psy: stare, zmęczone, pospolite, niczym się niewyróżniające. Dlatego postanowiliśmy uratować go od śmierci za kratkami i pokazać mu jak to jest mieć prawdziwy dom. Benio świetnie odnajduje się w mieście i mieszkaniu, to pies idealny, który zasługuje na adopcję i życie u boku swoich stałych opiekunów, którzy zadbają o niego już do końca. Zanim jednak opuści swój dom tymczasowy, czeka go zabieg usunięcia tłuszczaka, który zostanie poddany histopatologii oraz sanacja jamy ustnej.

Przed zabiegiem, z racji wieku, zrobiliśmy Beniowi szczegółowe badania: USG i kompleksowe badania krwi, których wyniki okazały się na szczęście prawidłowe. Niestety podczas kolejnej wizyty u weterynarza, w czasie echa serca, okazało się, że Benio ma chorobę zwyrodnieniową zastawki dwudzielnej, przez co do końca życia będzie musiał przyjmować leki.

Benio wcześniej był w schronisku, w którym odbyła się interwencja i zostały zabrane wszystkie psy. Stamtąd trafił do innego schroniska, a potem jeszcze innego... Bardzo byśmy chcieli, żeby wreszcie znalazł swój dom, taki do końca jego życia.

Bardzo kochamy Benia i chcemy, żeby żył w jak największym komforcie, dlatego prosimy o pomoc w opłaceniu jego leczenia. Z góry dziękujemy za każdą wpłatę!

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
27 aktualnych zbiórek
153 zakończone zbiórki
Wsparło 31 osób
1 211 zł (60,55%)
Brakuje jeszcze 789 zł
Adopcje