Zwierzęta Fundacji Koci Dom tracą dach nad głową! Potrzebujemy Waszej pomocy!

Wsparło 5 970 osób
260 252 zł (48,91%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 2 Kwietnia 2023

Zakończenie: 2 Kwietnia 2024

Godzina: 23:59

Kochani, zaczynamy weekend bardzo wzruszone, ze łzami w oczach, pełne radości i szczęścia. To co przeczytacie poniżej było wręcz nieprawdopodobne, ale udało się!!! Nasze fundacyjne zwierzaki nareszcie doczekały się dachu nad głową, własnych czterech kątów, z których już nigdy nikt ich nie wyrzuci. Już nigdy nie będą narażone na kolejną tułaczkę i przeprowadzki.

Jesteśmy ogromnie wdzięczne, bo bez Waszej pomocy, bez Waszego zaangażowania nigdy by się to nie udało. Z całego serca pragniemy wszystkim Wam i każdemu z osobna bardzo, bardzo serdecznie podziękować.

Szczególne gorące podziękowania składamy cudownemu małżeństwu, które bardzo mocno wspiera naszą działalność. Ci wspaniali ludzie chcąc rozwiązać nasz problem postanowili przekazać nam brakującą kwotę na zakup domu oraz na jego remont wpłacając na konto naszej Fundacji kwotę 20 tysięcy dolarów.

Dziękujemy też bardzo sprzedającym naszej Fundacji dom, oni również dołożyli swoją cegiełkę opuszczając cenę sprzedaży o 40 tysięcy złotych.

Podziękowania należą się też Fundacji Ratujemy Zwierzaki, za pomoc w zbiórce. Fundacjom, które wsparły nas wpłatami i mojej wspaniałej przyjaciółce Madzi oraz jej mężowi Witoldowi za wszystkie przekazane darowizny.

Jeszcze raz bardzo, bardzo Wszystkim serdecznie dziękujemy za tak ogromne wsparcie i za to, że jesteście z nami.

Za kilka tygodni, po dokonaniu zmian w księdze wieczystej, po aktualizacji danych właściciela natychmiast udostępnimy księgę publicznie, aby wszyscy mogli zobaczyć że właścicielem DOMU jest FUNDACJA KOCI DOM, a nie osoby prywatne.

Wierzcie nam, nasza radość nie ma końca. Na własnej skórze przekonałyśmy się, że bardzo ciężko ratować zwierzaki bez dachu nad głową. Dom jest podstawą, musi być oazą spokoju, w której zwierzaki będą miały zapewnione odpowiednie warunki na powrót do zdrowia, odkarmienie, socjalizację i spokojne oczekiwanie na adopcję.
JESTEŚCIE WSPANIALI. Do podziękowań dołącza się naszych 39 podopiecznych :)

Organizator
1 aktualna zbiórka
10 zakończonych zbiórek
Wsparło 5 970 osób
260 252 zł (48,91%)
Adopcje