"Koci Dom” Fundacja im. Józefy Krawczyk

"Koci Dom” Fundacja im. Józefy Krawczyk
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Józefa Krawczyk

E-mail kontakt@kocidom.org

Telefon 600472704

Lokalizacja Kocmyrzów, małopolskie

Z ostatniej chwili...

Aby zrozumieć w jak tragicznej sytuacji znalazła się pani Józefa i zwierzęta, którymi się opiekuje, poświęć dosłownie kilka minut swojego życia i obejrzyj poniższy film. Nie będzie łatwo, bo zakończenie jest bardzo wzruszające. Jeśli nie zdarzy się cud za parę miesięcy, kilkadziesiąt zwierząt wyląduje na ulicy lub trafi do schroniska... Błagamy Was o pomoc!

Koty Pani Józefy tracą dach nad głową - możesz im pomóc... Kliknij TUTAJ

O Fundacji Koci Dom...

Fundacja „Koci Dom” została założona na początku września 2022 roku przez Józefę Krawczyk, która z miłości do zwierząt kilkanaście lat temu postanowiła poświęcić swoje życie zwierzętom. Ponad 15 lat temu stworzyła w swoim domu schronienie dla bezdomnych, skrzywdzonych, starych oraz chorych kocich i psich ogonków, które dzięki zapewnionej opiece i miłości dostają szansę na nowe życie.

Fundacja ma na celu jeszcze skuteczniej pomagać w walce z bezdomnością kastrując i sterylizując, lecząc i karmiąc bardzo zaniedbane lub ciężko chore czterołapy, opłacać koszty drogiego leczenia, ale co najważniejsze poszukiwać nowych odpowiedzialnych opiekunów – tak, aby jak najwięcej zwierząt znalazło nowe domy!

Od wielu lat opiekuje się bezdomnymi, porzuconymi, skrzywdzonymi kotami. W miarę swoich bardzo skromnych możliwości staram się im zapewnić jak najlepsze warunki życia, lecze, znajduje nowe domy. Opieka nad zwierzakami zajmuje mi często całe dnie.

Troszczę się także o gromadkę przygarniętych psiaków, robię wszystko by mieszkające ze mną zwierzęta czuły się zadbane i szczęśliwe. Utrzymuje się tylko z niewielkiej emerytury. Dlatego wciąż potrzebna jest karma, żwirek, akcesoria, jednorazowe podkłady, mleko dla kociąt, koce, środki na leczenie i dobre słowo…

Józefa Krawczyk

Ładuję...

50 zł

NAUCZYCIELSKIE ZACISZE Pomoce dydaktyczne dla dzieci

5 darowizn na tę organizację, ostatnia
Adopcje