Pomóżcie mi chodzić!

10 dni do końca
Wsparło 17 osób
550 zł (27,5%)
Brakuje jeszcze 1 450 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 9 Stycznia 2019

Zakończenie: 31 Stycznia 2019

Piękny kot, dymny, o rzadko spotykanym kolorze sierści znaleziony został na szosie. Miał liczne obrażenia, prawdopodobnie został wyrzucony i na szosie potrącił go samochód.

Kot w wyniku wypadku doznał złamania kości udowej oraz ran szarpanych. Gdy go znaleziono, był wyziębiony i bardzo osłabiony. Wymagał leczenia i operacji ortopedycznej. Na obecną chwilę jest już po operacji, ale kot jest nadal leczony i rehabilitowany, gdyż nie chodzi sprawnie i proces powrotu do zdrowia jeszcze trochę potrwa.

Zbieramy na pokrycie kosztów operacji, leczenia pooperacyjnego, rehabilitacji i pobytu w Kociej Chatce do czasu znalezienia mu kochającego domu.

Franio jest niezwykle pięknym kotem, o rzadko spotykanym umaszczeniu, dymny (srebrzysty podszerstek) z czekoladowymi i białymi znaczeniami. Aż dziwne, że ktoś wyrzucił tak pięknego kota na ulicę, skazując go na pewną śmierć.

Jest miziasty, bardzo garnie się na rączki i potrzebuje kontaktu z człowiekiem. W stosunku do innych kotów jest wyjątkowo przyjacielski, łasi się i ciągle mruczy.

Pokochaj Frania i daj mu dom!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
21 zakończonych zbiórek
10 dni do końca
Wsparło 17 osób
550 zł (27,5%)
Brakuje jeszcze 1 450 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość