Kostek błaga o pomoc! Ten szkielecik umierał

Zbiórka zakończona
Big 87582db3 f130 4a4a a720 595c2af10af1
Wsparły 143 osoby
1 148 zł (114,8%)

Rozpoczęcie: 16 Maja 2017

Zakończenie: 16 Sierpnia 2017

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Taka bieda wróciła z wolontariuszką Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego (Fundacja Viva!) z majowego długiego weekendu. Kostek siedział na środku asfaltowej drogi w Kościerzynie. Przeraźliwie chudy, zagilany, wrzeszczący na widok człowieka wniebogłosy. Miauczał, przyszedł do wysypanej karmy, ale nie jadł. Nie miał zupełnie węchu. Już był szkieletem, umarłby tam wkrótce śmiercią głodową. Wolontariuszka zabrała go do wynajętego domku. Przez kilka dni karmiła go butelką, bo sam nie był w stanie jeść.

Kostek okazał się przemiłym przylepą. Sam wchodził na kolana, właściwie wpełzał, bo na więcej nie miał sił. Jak już pożarł całą butlę pokarmu, zasypiał wyciągnięty i mruczący. Cierpiał, ledwo podnosił się na łapkach, ale wspinał się na ludzkie ramię, nadal bardzo chce się przytulać. W polowych warunkach, w środku lasu, otrzymał pierwszą pomoc, antybiotyk i butelkę. Teraz bardzo potrzebuje opieki weterynarza i Waszej pomocy. Ciężko oddycha, kicha, spójrzcie jak wyglądają oczy - wymagają leczenia. Ma około 9 miesięcy, wygląda jak mały kociak. Ma długie nogi - poza tym szkielet. W sensie dosłownym: skóra i kość. Nie da się powiedzieć, że jest drobniutki. Jest zagłodzony. Za kilka dni by nie żył.

Potrzebne są środki, by opłacić tabletki, zastrzyki, maści i krople, badania krwi, dobrą karmę, suplementy, które wyrównają anemię, szpitalik, a za jakiś czas - kastrację.

Bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia! Wolontariuszka nie ma pieniędzy, by ratować Kostka. Chce i obiecuje zadbać o tę przylepę – wyleczyć, odkarmić, znaleźć najlepszy dom. Bez Was nie da rady. Prosimy o wpłaty dla Kostka.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
24 aktualne zbiórki
598 zakończonych zbiórek
Wsparły 143 osoby
1 148 zł (114,8%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość