Stowarzyszenie Na Rzecz Bezdomnych Zwierząt "Kocimiętka"

Stowarzyszenie Na Rzecz Bezdomnych Zwierząt "Kocimiętka"
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Iwona Nowacka

E-mail majka3536@wp.pl

Telefon 661580970

Lokalizacja Janikowo, kujawsko-pomorskie

Stowarzyszenie na Rzecz Bezdomnych Zwierząt “Kocimiętka” to pierwsza tego typu organizacja założona w Janikowie. Naszym celem jest niesienie pomocy bezdomnym kotom i psom. Główną motywacją natomiast była miłość, jaką żywimy do wszystkich futrzastych czworonogów.

Aktualnie nasze Stowarzyszenie opiekuje się pięcioma kotami, gwarantując im tym samym dom tymczasowy z niezbędnymi środkami do życia oraz zabawkami. Jedną z naszych podopiecznych jest Julka - przewlekle chora kotka, która wymaga stałej opieki. “Kocimiętka” regularnie dokarmia także wiele wolnożyjących kotów, wałęsających się po terenie Janikowa. Wszystko to robimy między pracą a codziennymi obowiązkami. Naszych podopiecznych zawsze poddajemy kastracji i sterylizacji u zaufanego weterynarza. Gdy jesteśmy pewni, że zwierzak jest zdrowy, a ewentualny właściciel posiada odpowiednie warunki, przeprowadzamy proces adopcji.

W miarę możliwości staramy się zapewnić miejsce do spania każdemu podopiecznemu. Niestety, braki lokalowe często zmuszają nas do poświęcania naszych prywatnych czterech kątów. Jednym z naszych celów jest zagwarantowanie najstarszym podopiecznym ocieplanych budek, w których będą mogli schować się przed nadchodzącą zimą. Chcemy również uzbierać środki niezbędne na leczenie Julki - marzymy o tym, aby kiedyś mogła znaleźć kochający dom.

Pomogli

Ładuję...