Porzucona na pętli autobusowej, cierpiąca na biegunki Burania zbiera na diagnostykę i pobyt w lecznicy

Zbiórka zakończona
Wsparło 70 osób
1 074 zł (101,32%)

Rozpoczęcie: 6 Lipca 2018

Zakończenie: 14 Lipca 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Nazwaliśmy ją Burania. Jest słodka i bardzo kocha się ocierać o ludzi, nigdy nie zrozumiemy jak można wyrzucić kotka zamiast go leczyć. 


Gdyby nie Pan, kierowca autobusu który kończył pracę i znalazł ją na pętli pewnie nie przeżyłaby doby, zginęłaby pod kołami… 


Burania ma okropną biegunkę, od razu wykonaliśmy test na panleukopenię, na szczęście był ujemny. Wygląda na to, że koteczka jest już jakiś czas w takim stanie. Apetyt jej dopisuje, humor ma dobry, smutno jej jednak w klatce. 


Bardzo byśmy chcieli ją zdiagnozować, na ile to możliwe wyleczyć i poszukać dla niej cudownego domku.  Musimy wykonać jej rozszerzone badania krwi, zbadać oczywiście stolec w laboratorium, bo pod mikroskopem nic złego się nie pojawia, musimy ją zaszczepić i wykonać testy na choroby zakaźne. Burania ma też ząbki w złym stanie, część do sunięcia kamienia, część do wyrwania. Konieczne też będzie badanie USG i pokrycie kosztów pobytu w lecznicy. 


Nie mogliśmy odmówić pomocy Burani, ale my naprawdę nie mamy funduszy, starczyło nam raptem na test na panleukopenię i dietetyczne jedzonko dla malutkiej. Błagamy Was o pomoc.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
9 aktualnych zbiórek
253 zakończone zbiórki
Wsparło 70 osób
1 074 zł (101,32%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość