10-miesięczna kotka pilnie potrzebuje wsparcia!

PILNE!
Wsparło 9 osób
135 zł (2,75%)
Brakuje jeszcze 4 765 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 28 Kwietnia 2020

Zakończenie: 1 Lipca 2020

28 Kwietnia 2020, 09:49
[Aktualizacja]

Konieczna jest pilna operacja - kotka ma pękniętą przeponę, może się udusić!

27 kwietnia Koko uległa wypadkowi. O własnych siłach doszła do domu, szukając ratunku, bo wierzyła, że ulżymy w jej bólu. Po przywiezieniu jej do kliniki małych zwierząt w Kaliszu lekarz weterynarii od razu stwierdził, że znalazła się pod kołami pędzącego samochodu. Efektem jest wyrwany ogon i zmiażdżona miednica. 

"Działamy i się modlimy" - słowa lekarza dały nadzieję! Koko została w klinice i startujemy z jej leczeniem!  Niestety najbardziej niepokojącą rzeczą w tej chwili u kotka jest jej szybki oddech, który może świadczyć o niebezpiecznej odmie płuc. Dopiero kiedy uda się ustabilizować stan kotki, lekarze zdecydują o dalszym leczeniu.  Nie wiadomo jak silne było uderzenie, ale wiemy, że Koko na ostatnich nogach pod drzwiami domu błagała o pomoc... 

Ma chęć do życia!  W tej chwili jest pod tlenem na silnych lekach, czekamy na stabilizację jej układu oddechowego. Koko to ukochany kotek dwójki małych dzieci, który jest z nimi bardzo związany. Z pewnością ma dla kogo żyć, jest młodym kotkiem i jeszcze dużo szczęśliwych lat przed nią. Pomóżmy uzbierać na jej leczenie! 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
RatujemyZwierzaki
3 aktualne zbiórki
8 zakończonych zbiórek
Wsparło 9 osób
135 zł (2,75%)
Brakuje jeszcze 4 765 zł
Wesprzyj