Azyl w tarapatach! Błagamy o wsparcie!

Wsparło 80 osób
2 798 zł (13,99%)
Brakuje jeszcze 17 202 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 7 Kwietnia 2021

Zakończenie: 1 Listopada 2021

RATUNKU! Potrzebujemy Waszej pomocy.

Nasze zobowiązania wobec gabinetów, w których leczymy naszych podopiecznych - kastracje, szczepienia, zabiegi ratujące życie zwierzaków sięgają prawie 20 000 zł. Jest to kwota, której w żaden sposób nie jesteśmy w stanie zdobyć bez Waszej pomocy. Za chwilę gabinety wstrzymają nam możliwość dalszego leczenia podopiecznych naszej fundacji, a prawie codziennie kolejne przypadki przyjęć wymagają leczenia!

Prawie codziennie zabezpieczamy i przyjmujemy zwierzaki pod naszą opiekę - jednak ta opieka to nie tylko karma, miejsce, ale i bardzo często leczenie, które jest naprawdę drogie - nie zastanawiamy się nad kosztami ratowania naszych podopiecznych - ratujemy zwierzaki - jednak teraz przychodzi nam zmagać się z uregulowaniem długów i zaległości za wykonane w ostatnich miesiącach zabiegi a dodatkowo codziennie dług rośnie. Błagamy o pomoc - abyśmy mogli dalej realizować swój cel - ratować! I spłacić długi. Bez zapłacenia zaległych usług nie będziemy mogli wykonywać kolejnych - a to wiąże się z brakiem możliwości kolejnych przyjęć do naszej fundacji. 

Obecnie pod naszą opieką jest 36 zwierzaków, które muszą jeść, część z nich wymaga stałego leczenia - podawania leków, specjalistycznej karmy... Bardzo Was prosimy o pomoc byśmy mogli dalej działać! Kochani, na naszym koncie mamy ponad 300 adopcji od sierpnia 2020 roku - pomóżcie nam by ta liczyba rosła! 

Załączniki

Organizator
7 aktualnych zbiórek
8 zakończonych zbiórek
Wsparło 80 osób
2 798 zł (13,99%)
Brakuje jeszcze 17 202 zł
Wesprzyj