Kocie Galerianki

Wsparło 29 osób
1 228 zł (102,33%)

Rozpoczęcie: 4 Października 2012

Zakończenie: 11 Grudnia 2012

Gala po wyleczeniu wszystkich poważnych dolegliwości spowodowanych życiem na parkingu i niedożywieniem, także usunieciem zepsutych zębów, czuje się dobrze, a wręcz powiedziałabym, że rzuca się w oczy swą okazałością i wyglada jak dorodna zdrowa kocica (z naciskiem na "jak"). Pani Pasterska musi ciągle ją monitorować, by nie przyplątało się do niej jakies zakażenie czy wirus. Gala i Junior to koty białaczkowe. Jest to taki koci nowotwór, a to oznacza, że z tej choroby się nie wyleczy i dlatego należy pilnować, by kot na nic nie zapadł, a mały wirus nie doprowadził do poważnych powikłań.

      Kotka była do adopcji. Jednak ze względu na schorzenie nikt nie chciał jej zaadaptować, dlatego została u Pani Pasterskiej. Gala jest mimo wszystko zadowolona, trochę się zaokragliła, ma apetyt i bardzo wzmocniony organizm, króluje po prostu między innymi kotami.    Jesli chodzi o Juniora, to około pół roku po zakończeniu akcji wystapiła u niego niewydolność nerek, organizm nie wytrzymał i Junior odszedł.    

Pani Pasterska bardzo dziekuje za pomoc, ponieważ kotka nie tylko została doprowadzona do stanu, aby mogła normalnie żyć, ale jeszcze zmieniła się z dzikiego parkingowego nieprzyjemnego i drapiącego zwierzęcia w całkiem miłego i wesołego domownika.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
681 zakończonych zbiórek
Wsparło 29 osób
1 228 zł (102,33%)