17 lutego 2021 r. biliśmy rekord Guinnessa, by ratować bezdomne koty❗️We were breaking the Guinness World Record to rescue cats!

Zbiórka zakończona
64 314 zł
Wsparły 3 233 osoby

Rozpoczęcie: 14 Lutego 2021

Zakończenie: 28 Lutego 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
18 Lutego 2021, 13:32
17 lutego biliśmy rekord Guinnessa!

Kochani! Za nami 24 godziny - pełne emocji i szaleństwa! Nie udało nam się pobić rekordu, ale nasze koty i tak wygrały :-)  Dziękujemy Wam  że tak mocno z nami walczyliście!!! Mamy moc! Zbiorka jest otwarta do 28 lutego 2021 r. - spóźnialscy mogą dorzucić jeszcze grosik, ale rekord pobijemy pewnie następnym razem  :-)

❗️Dołącz do nas i razem pobijmy rekord Guinnessa dla kotów w Międzynarodowym Dniu Kota!❗️

Scroll down for ENGLISH version. Switch to English interface by pressing EN at the top of the page. 

Desliza hacia abajo para la versión en español. Para cambiar a la interfaz en inglés pulsar EN en la parte superior de la página.

Nasze malutkie stowarzyszenie podejmuje oficjalną, zatwierdzoną przez Guinness World Records, próbę pobicia światowego rekordu Guinnessa, ustanowionego przez chińską Fundację na rzecz Zmniejszenia Ubóstwa, firmę Tencent QQ oraz agencję ONZ – Światowy Program Żywnościowy. Przeciwnik jest potężny, ale wierzymy, że się uda!

Ten rekord to najwięcej indywidualnych darowizn przekazanych na kampanię na jednej platformie internetowej w ciągu 24 godzin i obecnie wynosi 105 803 osoby. Zobacz tutaj - klik. Zatem, aby pobić ten rekord, naszą zbiórkę musi wesprzeć 105 805 osób!

Dyzio - pierwszy mieszkaniec naszej Pu-Chatki

Od północy 17 lutego przez kolejne 24 godziny każdy, kto wpłaci tutaj chociaż złotówkę, pomoże nam pobić rekord. Liczy się ilość osób wpłacających datek. Dlatego prosimy - udostępniajcie tę zbiórkę we wszystkich możliwych miejscach i krajach świata i proście znajomych i nieznajomych o udział w tej akcji. Dzięki Wam dajemy szansę kotom, które już są pod naszą opieką, i tym które będziemy mogli ratować dzięki zebranym tu środkom. Razem możemy uratować setki kotów!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy małym stowarzyszeniem SOS KOTY Mielec zarejestrowanym w 2017 roku, ale działalność w zakresie pomocy kotom prowadzimy od 2012. Posiadamy status organizacji pożytku publicznego (numer rejestracji w KRS: 0000816252). Nasze stowarzyszenie pomaga głównie kotom porzuconym, podrzuconym, rannym, chorym, przeznaczonym do utopienia i wolno żyjącym.

Maleńki Ptyś - zgłoszony nam wraz ze swoją mamą Balbiną

Trafiają do nas również koty, dla których brakuje miejsca w schronisku. Przyjmujemy koty z Mielca i okolicznych wiosek, gdzie niewielu ludzi decyduje się na sterylizację/kastrację zwierząt. Łatwiej i taniej jest je topić.

Nasi pierwsi mieszkańcy: Klara, Zenek i Fredzia, zabrani ze wsi, gdzie w kryjówce pod dachem Klara urodziła i wychowywała swoje kocięta

Działamy bez żadnych dotacji od miasta, wyłącznie dzięki darowiznom i darom ludzi dobrej woli. Ponieważ liczba zgłaszanych nam kociąt i całych kocich rodzin przekroczyła nasze możliwości przetrzymywania ich we własnych domach, w czerwcu 2020 roku odważyłyśmy się wynająć lokal. Nasza Pu-Chatka, bo tak nazwałyśmy to miejsce, to trzy pokoje, łazienka i korytarz. Na początku kotów było osiem (trzy matki z dziećmi), ale szybko zrobiło się ich prawie pięćdziesiąt.

Mariolka z piątką swoich dzieci przeznaczonych do utopienia

Dochodziło do tego, że całe mioty mieszkały w ogromnych klatkach. Musiałyśmy je separować, bo na tak małej powierzchni nie było innej możliwości.

Karolek i Maciuś - znalezieni w nocy na środku drogi

W ciągu całego roku 2020 pod naszą opiekę trafiło 107 kotów, część z nich znalazło domy, części niestety nie udało nam się pomóc, a część jest z nami do tej pory. Obecnie pod opieką mamy prawie 40 kotów. W ramach naszej działalności zapewniamy leczenie, zabiegi, operacje, sterylizację kotów, nie tylko tych znajdujących się pod naszą opieką.

Śnieżka - po amputacji ogonka z powodu urazu i rany, w której zagnieździły się larwy much. Skutek urazu to nietrzymanie moczu i kału, dlatego musi nosić pieluszki.

Karbo - zgłoszona nam wraz z siostrzyczkami. Wszystkie chorowały na katar koci. Choroba uszkodziła oczko Karbo, które musiało być amputowane


Felicja - znaleziona ze złamaną nóżką w zaspie śniegu. Zoperowana na nasz koszt, znalazła dom u Pana Michała, który ją znalazł

Pomagamy również opiekunom, których nie stać na leczenie zwierząt, kotom po wypadkach, które trafiły do ludzi dobrej woli. Płacimy za diagnostykę, odrobaczenie, odpchlenie, robimy kotom testy na FeLV/FIV, kupujemy ogromne ilości dobrej jakości karmy, często karmę specjalistyczną, żwirek, klatki i ich wyposażenie, zabawki, za rachunki za utrzymanie Pu-Chatki. Dodatkowo przez cały rok pomagamy kotom wolno żyjącym. Dokarmiamy i rozdajemy karmę osobom, które dokarmiają koty.

Bubu z cmentarza w Mielcu

Poświęcamy cały swój czas na prowadzenie Pu-Chatki (dyżury po kilka godzin dziennie, podczas których sprzątamy pokoje, klatki, kuwety, zamiatamy tony żwirku, myjemy miski, karmimy koty, podajemy leki, wozimy koty do weterynarza, głaskamy, socjalizujemy, bawimy) oraz na pozyskiwanie środków na naszą działalność i na szukanie domów dla kociaków.

Maciuś - przytulas

Kicia Oczko - wraz z siostrzyczkami Mgiełką i Karbo zgłoszone nam chore z działek

Prowadzimy również cały rok akcje kastracji kotów - finansujemy te zabiegi u kotów wolno żyjących oraz właścicielskich, bo tylko dzięki temu za jakiś czas może uda się zmniejszyć liczbę rodzących się, niepotrzebnych nikomu kotów.

Jest szaleństwo i totalne zmęczenie z przepracowania, ale i satysfakcja, że tyle kocich żyć udało się nam uratować, że mają teraz ciepłe posłanka, jedzenie, opiekę. Są też łzy gdy nie uda się wyrwać kota ze szponów śmierci. W październiku 2020 r. dopadła nasze kotki epidemia śmiertelnej choroby… Na panleukopenię zachorowały 22 małe kotki, 11 umarło... 

Obrazu tych umierających na naszych rękach kocich dzieci nie da się zapomnieć...  Może jakimś pocieszeniem jest fakt, że śmiertelność chorych kociąt może sięgać nawet do 90%, a nam udało się uratować połowę... Jakim kosztem? Ogromnym - emocjonalnym, fizycznym i finansowym. Woziłyśmy po 10 kotków do weterynarza 2 razy dziennie na leki i kroplówki, zdobywałyśmy niedostępne w Polsce, stosowałyśmy maty grzewcze i grzejniki, bo na końcowym etapie choroby temperatura ciała kotków gwałtownie spadała. Myłyśmy ubrudzone biegunką i wymiotami futerka i buzie, głaskałyśmy i błagałyśmy, aby walczyły.

Milka - umarła na panleukopenię...

Groszek - umarł na panleukopenię...

Ale jest też oczywiście ogromna satysfakcja, gdy uda nam się uratować kotka i znaleźć dla niego dobry dom. To nadaje sens temu, co robimy.

Promyk - znaleziony na wsi pod sklepem

Boluś - wychudzony chory kociak z podmieleckiej wsi znaleziony na przystanku

Berni - chore kociątko znalezione w rowie na wsi - adoptowany przez Panią Sylwię :-)

W tej zbiórce zbieramy środki na bieżącą pomoc kotom - aby opłacić rachunki za leczenie kotów, karmę, żwirek oraz przygotować się na wiosnę, gdy będą do nas trafiać wyrzucane i chore kocięta. Nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której będziemy musieli odmówić pomocy choć jednemu kotu. A będą ich setki, dlatego chcemy uratować każde kociątko, które zostanie do nas zgłoszone. 

Berni - chore kociątko znalezione w rowie na wsi

Dołącz do nas i razem pobijmy rekord Guinnessa dla mieleckich kotów! To wyjątkowa szansa, by nasze uratowane biedy znalazły się w Księdze Rekordów Guinnessa!

Prosimy, wpłać złotówkę, udostępnij tę zbiórkę. Możesz z nami uratować setki kotów. Dzięki Tobie my możemy poszerzyć naszą działalność, polepszyć warunki, w których mieszkają nasze koty, sfinansować operacje ratujące życie, nakarmić bezdomne koty, zapłacić za setki sterylizacji. Dziękujemy!

Zasady akcji mającej na celu pobicie rekordu Guinnessa „Najwięcej indywidualnych darowizn przekazanych na kampanię na jednej platformie internetowej w ciągu 24 godzin”:

1. Nie ma ograniczeń co do tego, ile razy dana osoba może przekazać darowiznę w ciągu 24 godzin, ale TYLKO JEDNA DAROWIZNA OD JEDNEGO UŻYTKOWNIKA zostanie wliczona do ostatecznej liczby darowizn.

2. Nie ma ograniczeń co do kwoty pieniędzy, jaką każda osoba może przekazać, jednakże wartość każdej darowizny musi wynosić co najmniej 1 PLN (0,25 EUR / 0,30 USD / 0,20 GBP).

3. Próba pobicia rekordu trwa 24 godziny – dnia 17 lutego 2021 roku od godziny 24:00 do godziny 23:59:59. Wpłaty poza tym okienkiem czasowym nie będą wliczane do próby bicia rekordu.

**********

W przypadku kilku domowników wpłaty dokonane z tego samego urządzenia będą technicznie zaliczone jako jedna darowizna, chyba że wpłata nastąpi z innego urządzenia z innego adresu IP (np. Internet przez sieć komórkową) oraz z innego rachunku bankowego.

UWAGA: Unikalność wpłat będzie weryfikowana na podstawie wewnętrznych informacji Fundacji RatujemyZwierzaki.pl oraz na podstawie danych z systemów płatniczych.

Jeżeli rekord zostanie pobity, cały proces zostanie poddany badaniu przez niezależną, profesjonalną firmę audytorską, która sporządzi raport potwierdzający dokładną i ostateczną liczbę wszystkich uczestników akcji.

ENGLISH VERSION AND RULES:

Today on the International Cat Day we are breaking the Guinness World Record set by Tencent QQ, China Foundation for Poverty Alleviation and United Nations World Food Programme: “Most individual donations for a campaign on a single online platform in 24 hours”. The current record is: 105,803 people and have to beat this number! Please join us to rescue stray cats! See here 

Starting at midnight on February 17, for the next 24 hours, anyone who donates even 1 PLN (EUR 0.25 / USD 0.30 / GBP 0.20) here will help us break the record. It is the number of people who donate that counts. So please - share this campaign in all possible places and countries of the world and ask your friends and strangers to participate. Thanks to you, we give a chance to cats that are already in our care and those that we will be able to rescue with the funds collected here. Together we can save hundreds of cats!

We are a small charity registered in the National Court Register in Rzeszów (Poland) under number 0000816252. Our mission is to rescue and help stray cats and we devote all our time and efforts to save us many cat lives as possible. In 2020 we had 107 cats and kittens under our care and currently there are nearly 40 for which we provide food, cat litter and pay bills for veterinary care and surgeries. We find loving, safe homes for cats. We spay and neuter cats and regularly feed stray cats and provide food to people feeding stray cats.

Please help us help cats. Together we can be truly Officially Amazing 😻

Thank you for your donation ❤️

Rules of the campaign to break the Guinness World Record "Most individual donations made to a campaign on one online platform in 24 hours":

1. There is no limit as to how many times a person can donate in 24 hours, however ONLY ONE donation from ONE USER will be counted towards the final number of donations.

2. There is no limit to the amount of money each person can donate, however, the value of each donation must be at least 1 PLN (EUR 0.25 / USD 0.30 / GBP 0.20).

3. The attempt to break the record lasts 24 hours - on 17 February 2021 from 24:00 a.m. to 11:59:59 p.m. Donations made outside this designated time slot will not be counted towards the record attempt.

************

- In the case of multiple household members, donations made from the same device will technically count as one donation unless the donation is made from a different device from a different IP address (e.g. mobile phone Internet) and from a different bank account.

- NOTE: The uniqueness of donations will be verified based on internal information of RatujemyZwierzaki.pl Foundation and data from payment systems.

- If the record is broken, the entire process will be audited by an independent, professional auditing company which will prepare a report confirming the exact and final figure of the total participants.

VERSIÓN EN ESPAÑOL Y REGLAS:

Hoy, en el Día Internacional del Gato, haremos el intento de romper el récord mundial Guinness establecido por Tencent QQ, la Fundación China para el Alivio de la Pobreza y el Programa Mundial de Alimentos de las Naciones Unidas: “Mayor número de donaciones individuales a una campaña en una plataforma en línea en 24 horas”. El récord actual es: 105.803 personas y ¡tenemos que superar este número! ¡Únate a nosotros para rescatar gatos callejeros! Link

A partir de la medianoche del 17 de febrero, dentro de las 24 horas siguientes, cualquiera que done al menos 1 PLN (aproximadamente 0,25 EUR / 0,30 USD / 0,20 GBP) nos ayudará a batir el récord. Es el número de personas que donan lo que cuenta. Así que por favor, comparte esta campaña en todos los lugares y países del mundo posibles y pide a amigos y desconocidos que participen. Gracias a ti damos una oportunidad a los gatos que ya están a nuestro cuidado y a los que podremos rescatar con los fondos recaudados aquí. ¡Juntos podemos salvar cientos de gatos!

Somos una pequeña organización benéfica inscrita en el Registro de la Audiencia Nacional en Rzeszów (Polonia) con el número 0000816252. Nuestra misión es rescatar y ayudar a los gatos callejeros y dedicamos todo nuestro tiempo y esfuerzos para salvar la mayor cantidad posible de vidas felinas. En 2020 teníamos 107 gatos y gatitos bajo nuestro cuidado y actualmente hay casi 40 para los cuales proporcionamos comida, arena para gatos y pagamos facturas por atención veterinaria y cirugías. Encontramos hogares cariñosos y seguros para los gatos. Esterilizamos y castramos gatos, alimentamos gatos callejeros con regularidad y proporcionamos comida a las personas que los alimentan.

Ayúdanos a ayudar a los gatos. Juntos podemos ser, oficialmente, realmente increíbles 😻

Gracias por tu donación ❤

Reglas de la campaña para romper el récord mundial Guinness "Mayor número de donaciones individuales realizadas a una campaña en una plataforma en línea en 24 horas":

1. No hay límite en cuanto a la cantidad de veces que una persona puede donar en 24 horas; sin embargo, SÓLO UNA donación de UN USUARIO se contará para el número final de donaciones.

2. No hay límite para la cantidad de dinero que cada persona puede donar, sin embargo, el valor de cada donación debe ser de al menos 1 PLN (aproximadamente 0,25 EUR / 0,30 USD / 0,20 GBP).

3. El intento de romper el récord dura 24 horas, el 17 de febrero de 2021 de 24:00 a.m. a 11:59:59 p.m. Las donaciones hechas fuera de este intervalo de tiempo designado no contarán para el intento de récord.

***********

- En el caso de varios miembros del hogar, las donaciones realizadas desde el mismo dispositivo contarán técnicamente como una única donación a menos que la donación se realice desde un dispositivo diferente desde una dirección IP diferente (por ejemplo, Internet de un teléfono móvil) y desde una cuenta bancaria diferente.

- NOTA: La unicidad de las donaciones se verificará en función de la información interna de la Fundación RatujemyZwierzaki.pl y los datos de los sistemas de pago.

- Si se rompe el récord, todo el proceso será auditado por una empresa auditora profesional independiente que elaborará un informe confirmando la cifra exacta y final del total de participantes.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
31 zakończonych zbiórek
64 314 zł
Wsparły 3 233 osoby