SOS KOTY Mielec

1 Stały Pomagacz
Zbigniew Mól
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Barbara Stachów

E-mail poczta@soskoty.mielec.pl

Telefon +48517 660 181

Lokalizacja Mielec, podkarpackie

Jeśli tu jesteś i to czytasz, to pewnie jesteś osobą podobną do nas – chcesz w jakiś sposób pomóc kotom. Chcesz już teraz zrobić coś wspaniałego? Przyłączyć się? Zmienić świat dla jednego kota? Ulżyć w cierpieniu, uratować chorego kociaka, regularnie go nakarmić? My już to robimy, ale potrzebujemy właśnie Twojej pomocy. Pomyśl, możesz w tym uczestniczyć – my jesteśmy WYKONAWCĄ Twoich marzeń i zamiarów jeśli chcesz pomagać, ale z różnych przyczyn nie możesz robić tego aktywnie.

My poświęcamy na to cały swój czas, energię, serce. Daje nam to wiele satysfakcji i szczęśliwych chwil, ale też powoduje skrajne emocje, rozpacz i łzy. Robimy to bo nie możemy spać spokojnie wiedząc ile kotów czeka na pomoc. Nasza działalność rozwija się, mamy już od czerwca 2020 roku małą Pu-Chatkę, w której schronienie znalazło ponad 100 kotów. Tak, one żyją dzięki nam i dzięki WAM – bo nasza działalność jest możliwa tylko dzięki wsparciu takich osób jak Ty. Dajemy swój czas, serce, ogromne zaangażowanie – ale możemy ratować koty, leczyć je i utrzymywać tylko dzięki Twojemu wsparciu.

Nasze koty żyją tylko dzięki Wam – są teraz bezpieczne, są w Pu-Chatce – bawią się, psocą, mruczą do ucha, przytulają się, wdrapują się nam na kolanach, przepychają się aby przez chwilę poczuć że są dla nas najważniejsze – są tu, żyją, są zdrowe albo w trakcie leczenia, codziennie na nas czekają. Nie wiedzą nawet jakimi są szczęściarzami. Kochamy je, chcemy aby były szczęśliwe, najedzone, kochane, aby znalazły swojego człowieka i mogły z nim być do końca swojego życia. To ogromna odpowiedzialność i dlatego mamy nadzieję, że zechcesz się przyłączyć i pomóc nam w tych działaniach.

Nasze stowarzyszenie SOS KOTY Mielec pomaga głównie kotom, wolno żyjącym i zgłaszanym nam kotom porzuconym, podrzuconym, przeznaczonym do utopienia, rannym, chorym. Trafiają do nas również koty, dla których zabraknie miejsca w schronisku. Przyjmujemy koty z Mielca i okolicznych wiosek, gdzie niewiele osób kastruje koty, łatwiej i taniej jest im je utopić albo rozdać niż zrobić raz kastrację.

Istniejemy bez żadnych dotacji od miasta, tylko i wyłącznie dzięki darowiznom i darom przekazywanym nam dla naszych kotów. 

W ramach naszej działalności zapewniamy leczenie, zabiegi, operacje, kastracje dla kotów pod naszą opieką, ale i także kotów zgłaszanych nam przez ubogich właścicieli albo kotów znalezionych np. po wypadku, które zostają w domu osób, które je znalazły, my jednak pokrywamy koszty leczenia tych kotów. Płacimy za diagnostykę, za odrobaczanie, odpchlenie, robimy wszystkim kotom testy na FeLV/FIV. Kupujemy ogromne ilości dobrej jakościowo karmy i żwirku dla naszych kotów, karmy specjalistyczne, klatki i wyposażenie klatek, zabawki dla kotów. Finansujemy również zabiegi kastracji zgłaszanych nam kotów, a kładziemy nacisk głównie na koty z terenów wiejskich. Cały rok pomagamy kotom wolno żyjącym – sami dokarmiamy koty i wydajemy karmicielom karmę. I co najważniejsze - szukamy dla naszych kotów domów w procesie adopcyjnym (ankieta, wizyta, umowa). 

Naszą działalność można śledzić na Facebooku i www.soskoty.mielec.pl

Dziękujemy za wsparcie naszych kotów i naszych działań, za życzliwość. Dzięki Tobie my możemy pomagać

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Borys

50 zł

mariola janowska

10 zł

Zbigniew Mól

10 zł

Zbigniew Mól

Pokaż więcej

1 Stały Pomagacz
Zbigniew Mól
10 zł miesięcznie