SOS KOTY Mielec

Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Barbara Stachów

E-mail poczta@soskoty.mielec.pl

Telefon +48517 660 181

Lokalizacja Mielec, podkarpackie

Jeśli tu jesteś i to czytasz, to pewnie jesteś osobą podobną do nas – chcesz w jakiś sposób pomóc kotom. Chcesz już teraz zrobić coś wspaniałego? Przyłączyć się? Zmienić świat dla jednego kota? Ulżyć w cierpieniu, uratować chorego kociaka, regularnie go nakarmić? My już to robimy, ale potrzebujemy właśnie Twojej pomocy. Pomyśl, możesz w tym uczestniczyć – my jesteśmy WYKONAWCĄ Twoich marzeń i zamiarów jeśli chcesz pomagać, ale z różnych przyczyn nie możesz robić tego aktywnie.

My poświęcamy na to cały swój czas, energię, serce. Daje nam to wiele satysfakcji i szczęśliwych chwil, ale też powoduje skrajne emocje, rozpacz i łzy. Robimy to bo nie możemy spać spokojnie wiedząc ile kotów czeka na pomoc. Nasza działalność rozwija się, mamy już od czerwca 2020 roku małą Pu-Chatkę, w której schronienie znalazło prawie 500 kotów. Tak, one żyją dzięki nam i dzięki WAM – bo nasza działalność jest możliwa tylko dzięki wsparciu takich osób jak Ty. Dajemy swój czas, serce, ogromne zaangażowanie – ale możemy ratować koty, leczyć je i utrzymywać tylko dzięki Twojemu wsparciu.

Nasze koty żyją tylko dzięki Wam – są teraz bezpieczne, są w Pu-Chatce – bawią się, psocą, mruczą do ucha, przytulają się, wdrapują się nam na kolanach, przepychają się aby przez chwilę poczuć że są dla nas najważniejsze – są tu, żyją, są zdrowe albo w trakcie leczenia, codziennie na nas czekają. Nie wiedzą nawet jakimi są szczęściarzami. Kochamy je, chcemy aby były szczęśliwe, najedzone, kochane, aby znalazły swojego człowieka i mogły z nim być do końca swojego życia. To ogromna odpowiedzialność i dlatego mamy nadzieję, że zechcesz się przyłączyć i pomóc nam w tych działaniach.

Nasze stowarzyszenie SOS KOTY Mielec pomaga głównie kotom, wolno żyjącym i zgłaszanym nam kotom porzuconym, podrzuconym, przeznaczonym do utopienia, rannym, chorym. Trafiają do nas również koty, dla których zabraknie miejsca w schronisku. Przyjmujemy koty z Mielca i okolicznych wiosek, gdzie niewiele osób kastruje koty, łatwiej i taniej jest im je utopić albo rozdać niż zrobić raz kastrację.

Istniejemy bez żadnych dotacji od miasta, tylko i wyłącznie dzięki darowiznom i darom przekazywanym nam dla naszych kotów. 

W ramach naszej działalności zapewniamy leczenie, zabiegi, operacje, kastracje dla kotów pod naszą opieką, ale i także kotów zgłaszanych nam przez ubogich właścicieli albo kotów znalezionych np. po wypadku, które zostają w domu osób, które je znalazły, my jednak pokrywamy koszty leczenia tych kotów. Płacimy za diagnostykę, za odrobaczanie, odpchlenie, robimy wszystkim kotom testy na FeLV/FIV. Kupujemy ogromne ilości dobrej jakościowo karmy i żwirku dla naszych kotów, karmy specjalistyczne, klatki i wyposażenie klatek, zabawki dla kotów. Finansujemy również zabiegi kastracji zgłaszanych nam kotów, a kładziemy nacisk głównie na koty z terenów wiejskich. Cały rok pomagamy kotom wolno żyjącym – sami dokarmiamy koty i wydajemy karmicielom karmę. I co najważniejsze - szukamy dla naszych kotów domów w procesie adopcyjnym (ankieta, wizyta, umowa). 

Naszą działalność można śledzić na Facebooku i www.soskoty.mielec.pl

Dziękujemy za wsparcie naszych kotów i naszych działań, za życzliwość. Dzięki Tobie my możemy pomagać ❤️

Pomóż nam pomagać, przekaż nam 1,5% podatku na ratowanie kotów: KRS 0000882077

Ładuję...

51 zł

Magdalena Wójcik, Pracownia terapeutyczno-edukacyjna Synergia

2 darowizny na tę organizację, ostatnia
10 zł

Google Pay

Adopcje