Budki i karma dla kotów znad Jeziorka Czerniakowskiego. Trzeba zdążyć przed zimą!

Wsparło 48 osób
2 024 zł (101,2%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 23 Września 2021

Zakończenie: 31 Października 2021

Edit z 20.11. 2021r.: Bardzo dziękujemy Darczyńcom za wpłaty na zbiórkę dotyczącą kotów z Jeziornej! Choć kończy się ona 31 października 2021, już osiągnęła swój cel. Jak pisała w komentarzach pod głównym postem na fb pani z ul. Jeziornej, która rozmawia z Wydział Ochrony Środowiska Urządu Dzielnicy MOKOTÓW, koty mają mieć zapewnione miejsce/azyl z budkami w tej okolicy. Nie jest to łatwa sprawa, ponieważ miejsce musi być bezpieczne i ogrodzone. Część sąsiadów zgodziła się na postawienie takich budek na swoich posesjach, pozostałe, mimo dobrych chęci i zaangażowania w sprawę, mają psy, więc koty tam zamieszkać nie mogą.
Prócz kotów po zmarłej p. Janinie, w okolicy żyją też inne bezdomniaki, bardziej lub mniej oswojone, niektóre nie są wykastrowane, kilka z nich nadaje się do adopcji. Wszystkie koty dokarmiane są codziennie przez karmicielki – p. Ewę i p. Bognę. Po naszym apelu kilka osób przekazało im karmę, jedna pani zawiozła aż 20 kg!
Fundusze ze zbiórki – po jej zakończeniu – będą wykorzystane na zakup porządnych budek, zapasów karmy na zimę i kastrację/leczenie (jeśli będzie taka potrzeba), bo talony na ten cel w Gminie już się skończyły. Po zakupie rzeczy potrzebnych dla kotów, które zlecą nam karmiciele, zbiórka zostanie rozliczona na stronie zbiórki.
Osoby zainteresowane pomocą (domami tymczasowymi, adopcją) prosimy o pisanie na priw na fb (Bojkotowe Koty do Pilnej Adopcji) – przekażemy kontakt do karmicielek. Dziękujemy! <3

Organizujemy zbiórkę na rzecz kotów znad Jeziorka Czerniakowskiego, z ul. Jeziornej, które zostały bez dachu nad głową po śmierci swojej opiekunki, pani Janiny, oraz dla innych błąkających się kotów, których zrobiło się całe stadko w tych okolicach (p. Bogna, sąsiadka, naliczyła ich aż 19, bo przychodzą na jej podwórko i proszą o jedzenie). W planach jest także kastracja kotów i szukanie domu tym bardziej oswojonym. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
30 aktualnych zbiórek
63 zakończone zbiórki
Wsparło 48 osób
2 024 zł (101,2%)
Wesprzyj