Pomóż nam go uratować

Zbiórka zakończona
Wsparły 352 osoby
3 691 zł (102,53%)

Rozpoczęcie: 15 Kwietnia 2018

Zakończenie: 15 Lipca 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

[Aktualizacja 16.04.2018]

Bardzo nie lubimy tego robić, jednak dziś okazało się, że transport z Elbląga do Brzegu i z powrotem, to koszt 2500 zł. Dlatego podniosłyśmy kwotę zbiórki.

Przepraszamy, troszkę się w tych obliczeniach przeliczyłyśmy :(

Niekończąca się praca ponad własne siły - to krótka historia małego kucyka, który stanął na naszej drodze - drodze do wolności. Przerwijmy wspólnie kierat tego małego stworzenia, które przez całe swoje życie pełne cierpienia, zasłużyło na wieczne wakacje z nami.

U nas już nigdy nie będzie pracował, obiecujemy też, że zostanie z nami na zawsze. Zapewnimy mu ogromną dawkę miłości, opieki i bezpieczeństwa. Czeka na niego  52 ha zielonych łąk, cieplutka sucha stajnia i nasza samotna kuncynka Nala, wykupiona od handlarza na targach rzeźnych w Pajęcznie. 

W wykupie kucyka pomoże nam Fundacja Pandora, której bardzo gorąco dziękujemy. Nasza sekcja mieści się niestety na drugim końcu Polski. To Fundacja Pandora zaopiekuje się nim przez kilka dni, my w tym czasie zorganizujemy transport. 

Jeżeli los tego umęczonego stworzenia leży Ci na sercu, dorzuć choć maleńką cegiełkę i pamiętaj, dobro powraca. Dziękujemy.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
77 zakończonych zbiórek
Wsparły 352 osoby
3 691 zł (102,53%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość