Próbujemy podnieść się z bolesnego upadku. Podajcie nam rękę...

Wsparło 57 osób
4 333,87 zł (10,83%)
Brakuje jeszcze 35 666,13 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 9 Maja 2023

Zakończenie: 31 Grudnia 2024

Godzina: 15:44

Są chwile, kiedy nadzieja nie wystarcza. Chwile kiedy człowiek chce się położyć i zasnąć, by nie patrzeć na to całe okrucieństwo wobec zwierząt.

Zakładając fundację w 2016 roku wiedzieliśmy, że nie będzie lekko. Początek był bardzo trudny. To, co pokazują zdjęcia w internecie to jedna kropla bezkresnego bagna. Na dzień dzisiejszy tkwimy w tym bagnie po same uszy.


Za lepszych czasów (przed covidem i wojną na Ukrainie) łatwiej było zebrać fundusze na pomoc. Teraz jest tragicznie 🙁Jesteśmy non-profit, nas nikt nie finansuje, dlatego utrzymujemy się tylko z darowizn.

Jakieś trzy tygodnie temu rozważaliśmy likwidację Fundacji — bo już nie dajemy rady, bo już nawet nasze prywatne pieniądze nie wystarczają. Na szczęście w swoim internetowym gronie ludzi, mamy takich, którzy pomogli. Zebraliśmy na hoteliki i utrzymanie Kundeldomku.

Nadszedł kolejny miesiąc a my niestety, nadal mamy długi i nie dość tego zaciągamy kolejne, bo w gronie wszystkich naszych zwierzaków, najwięcej jest bardzo chorych piesków i staruszków.

Nie wiem, co mam napisać, naprawdę. Może po raz milionowy napiszę “proszę”? Sytuacja jest trudna od ponad dwóch lat, nasz nowy budynek stoi i marnieje. Nie mamy pieniędzy na psy a tym bardziej na rozbudowę KundelDomku. Na stosach leży kostka, za której układanie trzeba słono zapłacić.

Nie przyjmujemy już kolejnych zwierząt. Bo nie mamy miejsc. Wszystkie pokoiki w KundelDomku pełne. Za hotele zwierzakowe płacimy po 500 zł i nie stać nas na zabezpieczenie choćby jednego.

Nie będę pisała w nieskończoność, bo tego i tak nikt tego nie czyta. Napiszę tylko pomóżcie, my umieramy, my i nasze zwierzęta.


Fundacja Dom dla Kundelka

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
111 zakończonych zbiórek
Wsparło 57 osób
4 333,87 zł (10,83%)
Brakuje jeszcze 35 666,13 zł
Adopcje