Fundacja Dla Zwierząt La Fauna

Fundacja Dla Zwierząt La Fauna
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Katarzyna Chabinka

E-mail fundacja@zwierzetainterwencje.pl

Telefon 791300767

Lokalizacja Kraków, małopolskie

Naszą misją jest ratowanie zwierząt cierpiących, źle traktowanych, zapomnianych... Odmiana ich losu, uczenie ludzi, że zwierzęta to nie rzeczy tylko istoty czujące. Interweniujemy i edukujemy. Pomagamy!

Odebranym zwierzętom szukamy nowych opiekunów, którzy z potrafią zająć się nimi z sercem i w mądry sposób . Nasze interwencje nie kończą się wraz z zabezpieczeniem maltretowanego psa, kota, czy konia, staramy się, by ci którzy łamią prawo krzywdząc zwierzęta odpowiadali za to przed wymiarem sprawiedliwości. By profesjonalnie walczyć o prawa zwierząt wśród naszych wolontariuszy mamy prawników, którzy całą swoją wiedzą i doświadczeniem walczą do ostatniej chwili by sprawiedliwości stało się za dość!

Fundatorką i założycielką „La Fauna Fundacja Dla Zwierząt - interwencje i adopcje” jest Katarzyna Chabinka, która w biznesie odnosi sukcesy i od lat wspomaga finansowo fundacje ratujące zwierzęta na terenie całej Polski. Jej marzeniem było otworzenie fundacji, która będzie zrzeszała ludzi o wielkich sercach niosących pomoc tym najsłabszym, bezbronnym.

Jesteśmy otwarci na wspólne działanie z innym organizacjami działającymi na rzecz zwierząt. Zapraszamy do nas osoby niezrzeszone, które kochają zwierzęta i są gotowe poświęcić im trochę swojego czasu. Przyda się każda para rąk. Działać z nami można na wiele sposobów, potrzebujemy domów tymczasowych, wolontariuszy, którzy pomogą ogłaszać zwierzęta do adopcji, wyprowadzać na spacery i socjalizować zwierzaki w hotelach, opiekować się czworonogami w czasie akcji adopcyjnych, pomagać w czasie zbiórek karmy i imprez charytatywno - edukacyjnych.

Na co dzień jesteśmy uśmiechniętymi ludźmi, pełnymi zapału i wrażliwości. Kochamy to co robimy! 

Dołącz do nas i pomóż zmieniać świat! <3 

Ładuję...

140 zł

Google Pay

14 darowizn na tę organizację, ostatnia
Adopcje