Fundacja Dla Zwierząt La Fauna

Fundacja Dla Zwierząt La Fauna
7 Stałych Pomagaczy
Ewelina Kuniec
50 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż Skarbonkę

Reprezentant Katarzyna Chabinka

E-mail fundacja@zwierzetainterwencje.pl

Telefon 791300767

Lokalizacja Kraków, małopolskie

Jako fundacja stawiamy pierwsze kroki, ale każdy z nas zwierzętom pomaga na różne sposoby od lat. 

Naszą misją jest ratowanie zwierząt cierpiących, źle traktowanych, odmiana ich losu, uczenie ludzi, że zwierzęta to nie rzeczy, tylko istoty czujące. Interweniujemy i edukujemy. 

Odebranym zwierzętom szukamy nowych opiekunów, którzy z potrafią zająć się nimi z sercem i w mądry sposób . Nasze interwencje nie kończą się wraz z zabezpieczeniem maltretowanego psa, kota, czy konia, staramy się, by ci którzy łamią prawo krzywdząc zwierzęta odpowiadali za to przed wymiarem sprawiedliwości. By profesjonalnie walczyć o prawa zwierząt wśród naszych wolontariuszy mamy prawników, jedną z nich jest mecenas Sandra Sobańska – Drexler. 

Fundatorką i założycielką „La Fauna Fundacja Dla Zwierząt - interwencje i adopcje” jest Katarzyna Chabinka, która w biznesie odnosi sukcesy i od lat wspomaga finansowo fundacje ratujące zwierzęta. 
Interwencje to żywioł Beaty Porębskiej - walka o naszych braci mniejszych zawsze i do końca. Beata ma na swoim koncie setki uratowanych zwierząt i wiele interwencji zakończonych wyrokami skazującymi. 

Jesteśmy otwarci na wspólne działanie z innym organizacjami działającymi na rzecz zwierząt. Zapraszamy do nas osoby niezrzeszone, które kochają zwierzęta i są gotowe poświęcić im trochę swojego czasu. Przyda się każda para rąk. Działać z nami można na wiele sposobów, potrzebujemy domów tymczasowych, wolontariuszy, którzy pomogą ogłaszać zwierzęta do adopcji, wyprowadzać na spacery i socjalizować zwierzaki w hotelach, opiekować się czworonogami w czasie akcji adopcyjnych, pomagać w czasie zbiórek karmy i imprez charytatywno - edukacyjnych.

Wsparli

50 zł

Jagoda

100 zł

Filip Biel

5 zł

Karo

10 zł

Marta

Darowizna przekazana przez skarbonkę KALENDARZ 2020 Artyści dla zwierząt.
10 zł

Malwina

Pokaż więcej

7 Stałych Pomagaczy
Ewelina Kuniec
50 zł miesięcznie