Fundacja Dla Zwierząt La Fauna

Fundacja Dla Zwierząt La Fauna
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Katarzyna Chabinka

E-mail fundacja@zwierzetainterwencje.pl

Telefon 791300767

Lokalizacja Kraków, małopolskie

Naszą misją jest ratowanie zwierząt cierpiących, źle traktowanych, zapomnianych... Odmiana ich losu, uczenie ludzi, że zwierzęta to nie rzeczy tylko istoty czujące. Interweniujemy i edukujemy.

Odebranym zwierzętom szukamy nowych opiekunów, którzy potrafią zająć się nimi z sercem i w mądry sposób . Nasze interwencje nie kończą się wraz z zabezpieczeniem maltretowanego psa czy kota. Staramy się, by ci którzy łamią prawo krzywdząc zwierzęta odpowiedzieli za to przed wymiarem sprawiedliwości. Współpracujemy z prawnikami, którzy całą swoją wiedzą i doświadczeniem walczą, by sprawiedliwości stało się zadość!

Jesteśmy otwarci na wspólne działanie z innym organizacjami działającymi na rzecz zwierząt. Zapraszamy do nas osoby, które kochają zwierzęta i są gotowe poświęcić im trochę swojego czasu. Przyda się każda para rąk. Działać z nami można na wiele sposobów, potrzebujemy domów tymczasowych, wolontariuszy, którzy pomogą ogłaszać zwierzęta do adopcji, wyprowadzać na spacery i socjalizować zwierzaki w hotelach, opiekować się czworonogami w czasie akcji adopcyjnych, pomagać w czasie zbiórek karmy i imprez charytatywno - edukacyjnych.

Na co dzień jesteśmy uśmiechniętymi ludźmi, pełnymi zapału i wrażliwości. Kochamy to co robimy! 

Dołącz do nas i pomóż zmieniać świat! <3 

Ładuję...

140 zł

Google Pay

14 darowizn na tę organizację, ostatnia
Adopcje