Psi szkielecik Laguna

Zbiórka zakończona
Wsparło 59 osób
1 109,16 zł (110,91%)

Rozpoczęcie: 5 Sierpnia 2016

Zakończenie: 22 Sierpnia 2016

Godzina: 02:00

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Nigdy nie wiadomo, dlaczego ludzie porzucają swoich pupili. Zbyt szybko się nudzą? Obowiązek okazał się zbyt trudny? Zwierzak za bardzo dokuczał, a może trzeba mu poświęcić zbyt dużo uwagi? Pytania można mnożyć, ale odpowiedzi nigdy nie poznamy. Przynajmniej jedna rzecz jest pewna. Takie stworzonka nie mają szans na przeżycie. Tym bardziej, kiedy są dopiero szczeniakami, tak jak Laguna.

Nie jesteśmy w stanie stwierdzić, jak długo suczka błąkała się bez opieki, ale stan jej organizmu wskazuje na to, że tułaczka trwała nazbyt długo. A może było zupełnie inaczej? Najpierw ktoś ją głodził, a następnie wypuścił na ulicę, aby tam dokonała żywota. Jakiegokolwiek scenariusza nie namalować, każdy prowadzi do jednego i tego samego rezultatu.

Laguna jest przeraźliwie wychudzona. Kiedy na nią spojrzeć, to wydaje się, że pod skórą znajdują się już tylko same kości. Nie trzeba więc dodawać, jak bardzo jest osłabiona. Do tego dochodzą pchły, które nie dają chwili spokoju. Jakby tego było mało, piesek cierpi na problemy z jelitami.

Niestety przyjmowane leki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Zdawałoby się, że takie doświadczenia na zawsze odsuną ją od ludzi, ale jest wręcz przeciwnie. Laguna to kochany piesek, nieustannie mogłaby się przytulać, dawać buziaki i spać na kolanach. To co uczynił poprzedni właściciel, nie zostawiło śladu w jej psychice.

Nasza porzucona sunia wymaga opieki medycznej. Potem będziemy szukać jej nowego domu, gdzie zostanie otoczona miłością, której dotychczas jej odmawiano. Leczenie i utrzymanie pieska kosztują, a nam brakuje na to pieniędzy, dlatego prosimy o pomoc. Razem uratujemy Lagunę. 

Wsparło 59 osób
1 109,16 zł (110,91%)