Podarujmy Łatkowi życie!

11 dni do końca
Wsparło 6 osób
400 zł (80%)
Brakuje jeszcze 100 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 9 Lutego 2020

Zakończenie: 8 Marca 2020

Łatek jest psiakiem, który w naszej fundacji jest już dość długo. Dlaczego? To wbrew pozorom, bardzo proste. Bo psów w Polsce jest zbyt wiele i nawet takie miłe psiaki, jak Łatek nie zawsze mają szanse na znalezienie własnego domu.

Dlatego w Fundacji AZYL tak ogromną wagę przykładamy do ograniczania bezdomności zwierząt poprzez sterylizację i kastrację. Bo jeśli nie ograniczymy narodzin kolejnych zwierząt, to takie psy, jak Łatek (miłe, mądre, niekonfliktowe), spędzą swoje życie w fundacji lub w schronisku. Dla Łatka nie szukamy już domu, niestety "jego czas" minął... Łatek jest chory i już u nas zostanie. Ale potrzebujemy Waszego wsparcia, żeby ten ostatni czas, jaki mu pozostał był bezbolesny i na tyle komfortowy, na ile pozwala jego choroba. Łatek ma bardzo poważne problemy z sercem, czego konsekwencją jest wodobrzusze.

W jego jamie brzusznej zbiera się płyn i niestety zbiera się coraz szybciej.  Jak dużo się go zbiera widać rna jednym ze zdjęć. Zebrany płyn powoduje ucisk na narządy wewnętrzne, m.in. utrudnia mu oddychanie. Trzeba go więc ściągać. I nie jest to przyjemny zabieg.

Ale Łatek znosi zabiegi bardzo dzielnie, jakby rozumiał, że to szansa na przedłużenie jego życia. Nawet jeśli tylko o chwilę, to i tak przecież warto. Łatek musi też na stałe przyjmować leki, które powodują, że jego serduszko trochę lepiej sobie radzi a płyn zbiera się wolniej. Pomóżcie nam podarować mu jeszcze chwilę... 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
43 zakończone zbiórki
11 dni do końca
Wsparło 6 osób
400 zł (80%)
Brakuje jeszcze 100 zł
Wesprzyj