Ocalmy zdrowie koni Pegasusa!

PILNE!
6 dni do końca
Wsparły 154 osoby
3 741 zł (24,94%)
Brakuje jeszcze 11 259 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 8 Czerwca 2022

Zakończenie: 1 Lipca 2022

Godzina: 23:59

Co 8 tygodni przychodzi w życiu koni ze Schroniska Pegasus chwila obowiązkowego pedicure. Jest to zabieg niezbędny dla końskiego zdrowia. 

W przypadku emerytów i koni z problemami ortopedycznymi (99% naszych podopiecznych) od jego regularności zależy możliwość poruszania się zwierząt. Podczas interwencji wielokrotnie widzimy efekty braku korekcji kopyt. Sami zobaczcie do jakich dramatów prowadzi brak ppieki kowalskiej!

Nie ma konia bez jego nóg! Zwane wiatronogimi, wolne rumaki żyją tylko, gdy biegają... Kowal traktuje nas niezwykle ulgowo, wciąż jednak musimy zapłacić 70 złotych od każdej kopytkowej osoby. 

Pod koniec maja zawsze przychodzi też czas odrobaczenia. Przed sezonem pastwiskowym zwierzaki muszą dostać dwuskładnikową pastę. Bez odrobaczenia zwierzęta chorują, chudną, tracą energię. Nie możemy nie podać im tego leku. 

Do schroniska trafaiają zwierzęta z ogromną robaczycą. Są wówczas potwornie chude, łysieją a osłabienie organizmu otwiera bramy dla wielu chorób. Pasożyty są bezpośrednim zagrożeniem dla życia zwierząt!

Jesteśmy mistrzami oszczędności, mimo inflacji uzyskaliśmy doskonałą cenę środka. Wciąż przy takiej ilości zwierząt całkowita kwota jest zawrotna i przekracza 4 500 złotych.

Kochani, w imieniu zwierzaków, które wspólnie z darczyńcami ocaliliśmy przed śmiercią i znęcaniem prosimy o wsparcie MAJOWEJ PRAFILAKTYKI w PEGASUSIE!

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

6 dni do końca
Wsparły 154 osoby
3 741 zł (24,94%)
Brakuje jeszcze 11 259 zł
Wesprzyj