Oni potrzebują pilnego ratunku - zakupmy leki dla naszych przyjaciół w Gaju!

Wsparły 53 osoby
1 634 zł (16,34%)
Brakuje jeszcze 8 366 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 21 Września 2020

Zakończenie: 31 Grudnia 2020

22 Października 2020, 13:21
Dziękujemy za wsparcie -zamówiliśmy dla naszych przyjaciół rękawice weterynaryjne!

Kochani, pilnie potrzebujemy lekarstw dla naszego partnera, Schroniska dla Zwierząt w Gaju. Ostatnio zakupiliśmy dla naszych podopiecznych mnóstwo leków. Rezultaty możecie Państwo zobaczyć tutaj.

Do Schroniska w Gaju trafia rocznie ok. 600 psów i kotów. To jedno z największych schronisk w Polsce. Potrzeby są ogromne, nie tylko dotyczą karmy, ale zwłaszcza dotyczące lekarstw i kosztów leczenia. Schronisko wydaje na nie rocznie ok. 120 tys. PLN Na chwilę obecną potrzeba pilnie leków na kwotę ok. 10 000 zł. Poniżej prezentujemy listę z kosztorysem:

Każda suma się przyda, więc zachęcamy do aktywnego udziału w zbiórce.

Profil Fundacji All For Animals obejmuje swoim zakresem pomoc niesioną schroniskom w Polsce. Jednym z nich jest właśnie Schronisko w Gaju (obok Schroniska w Sosnowicach, Poznaniu i Szczecinku).

Liczy się każda złotówka, więc zachęcamy do wpłacania nawet najdrobniejszych kwot. Za uzbieraną sumę Fundacja All For Animals zobowiązuje się, do zakupienia zwierzakom w Schronisku w Gaju niezbędnych lekarstw. Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w akcji. Każdy z Was może ratować jedno ze zwierzaków. Nie zmienimy całego świata, ale możemy zmienić cały świat dla jednego psa, czy kota.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
8 aktualnych zbiórek
19 zakończonych zbiórek
Wsparły 53 osoby
1 634 zł (16,34%)
Brakuje jeszcze 8 366 zł
Wesprzyj