Schronisko w likwidacji! Psom grozi mordownia!

Zbiórka zakończona
Wsparło 1 107 osób
40 285 zł (100,71%)

Rozpoczęcie: 27 Kwietnia 2023

Zakończenie: 30 Lipca 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Jmrozowiźnie ma zostać zlikwidowane! Tak źle, jak jest teraz, w historii schroniska jeszcze nie było. Nasze zwierzaki mają być umieszczone w SCHRONISKU BEZ WOLONTARIATU! BEZ WYBIEGÓW! BEZ MOŻLIWOŚCI WYCHODZENIA NA SPACERY!

Na adopcję wciąż czeka niemal 30 psów. Przeniesienie tych zwierząt do innych schronisk spowoduje regres wielomiesięcznego procesu socjalizacji i zaprzepaści ich szanse na adopcję. Zwierzęta będą pozbawione diagnostyki, specjalistycznego leczenia i operacji, które od lat opłacamy.

Aktywnie działamy, by stworzyć trafiającym do schroniska zwierzętom szczęśliwe miejsce i namiastkę prawdziwego domu, co jest niezwykle ważne szczególnie dla tych niechcianych, które zostaną w tutejszych kojcach aż do końca swoich dni. Schronisko jest prowadzone i wspierane przez wiele serc. Przez wszystkie lata dbaliśmy o to, by schronisko mogło się rozwijać.  Wspólnymi siłami budowaliśmy wybiegi dla psów, z których wszyscy chętnie korzystamy ucząc i socjalizując psiaki.  Dzięki wolontariuszom ,Fundacji " Psia Duszka" a przede wszystkim darczyńcom, którym nieobojętny jest los czworonogów , psiaki dostały nowe budy.  

Tymczasem  Wójt Gminy likwiduje to miejsce! Podjęto już działania zmierzające do wywiezienia psów. Psy mają trafić do najtańszego, a tym samym najgorszego schroniska, ponieważ Wójt i Radni Gminy Kłomnice kierują się korzyściami finansowymi, zupełnie nie zależy im na losie zwierząt i warunkach w jakich będą przebywać. Włodarze Gminy nie mieli woli ani chęci współpracy z OTOZ, który proponował wieloletnią pomoc, tak by była możliwość inwestowania i pozyskiwania sponsorów, a co za tym idzie realna szansa utrzymania schroniska.

Targają nami emocje, bo walczymy o to miejsce od lat! Przecież to niewinne stworzenia, które zostały skrzywdzone przez nas - ludzi! TAM, GDZIE MAJĄ TRAFIĆ, CZĘŚĆ Z NICH ZAPEWNE NIE PRZEŻYJE! Zwierzęta nie są zabawkami, by przerzucać je z kąta w kąt! Chcemy oszczędzić im  stresu i do czasu adopcji umieścić w hotelikach. Wystarczająco przeszły już w życiu, by odbierać im kolejny dom! Prosimy  wszystkich, którym los bezdomniaków nie jest obojętny o wsparcie. Każda złotówka jest na wagę złota! Koszt utrzymania jednego psa w hoteliku wynosi 600 zł!

Szukamy dla nich domów stałych i tymczasowych. Potrzebna jest Wasza pomoc! Uzyskane środki pomogą w opłacaniu opieki weterynaryjnej, karmy i kosztów hotelowania, Każda złotówka się liczy! Wierzymy w Waszą moc!

Jeśli ktoś z Państwa zechce pomóc: kontakt w sprawie domów stałych lub tymczasowych: 668 31 88 21

poniżej linki do naszych stron:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100069348264144

https://www.facebook.com/profile.php?id=100068129643177

https://www.facebook.com/Jamrozowizna-psi-sierociniec-p%C4%99ka-w-szwach-468151276872433

https://www.facebook.com/SchroniskoAs/

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
34 zakończone zbiórki
Wsparło 1 107 osób
40 285 zł (100,71%)