Majka - fizjoterapia i pokrycie kosztów szkolenia

Zbiórka zakończona
Wsparły 43 osoby
2 062 zł (41,24%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 7 Grudnia 2022

Zakończenie: 30 Kwietnia 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Majka jest 3-letnim psem. Trafiła do nas rok temu, po telefonie zrozpaczonej córki "właściciela", który chciał oddać ją do schroniska... Maja ma duże braki socjalizacyjne. W wieku szczenięcia nikt nie pokazywał jej świata, a teraz ten świat ją przeraża.

Z powodu trudności w odnalezieniu się w miejskiej rzeczywistości Majka kilka razy zmieniała dom tymczasowy. Bardzo reaktywnie reaguje na odgłosy miasta i poruszające się obiekty. W tej chwili trafiła pod płatną, całodobową opiekę behawiorysty, gdzie będzie czekała na swój docelowy dom.

Kilka dni temu Majka miała wykonane RTG stawów. Diagnowa - dysplazja stawów biodrowych drugiego stopnia. Wymagane szybkie wprowadzenie fizjoterapii kilka razy w tygodniu oraz suplementacja, by zatrzymać proces pogłębiania się dysplazji. Dodatkowo wprowadzono szereg ograniczeń w codziennym funkcjonowaniu Majki. 

To bardzo młody pies, który już tak dużo w życiu przeszedł, ogromnie prosimy o pomoc. Koszt jednego zabiegu u fizjoterapeuty to 70 zł, miesiąc utrzymania Majki pod opieką behawiorysty to kwota 1000 zł. Do tego dochodzą koszty usług weterynaryjnych oraz jedzenia. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
27 zakończonych zbiórek
Wsparły 43 osoby
2 062 zł (41,24%)
Adopcje