Fundacja MIKROPSY

Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Magdalena Kordas

E-mail mikropsydoadopcji@o2.pl

Telefon 690330970

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Fundacja Mikropsy powstała w grudniu 2012 roku. Zajmujemy się skrzywdzonymi przez człowieka najmniejszymi pieskami (do wagi 6-8 kg).  Pieski przyjeżdżają do nas ze schronisk, w których kompletnie sobie nie radzą, odbierane są interwencyjnie od osób, które się nad nimi znęcały albo przyjeżdżają z pseudohodowli zmasakrowane psychicznie i fizycznie. 

Nie posiadamy schroniska ani przytuliska a nasi podopieczni przebywają w domach tymczasowych czyli naszych prywatnych mieszkaniach gdzie przebywają pod opieką ludzi kochających zwierzęta.

Głównym celem Fundacji Mikropsy jest eliminowanie nie tylko skutków ale przede wszystkim przyczyn olbrzymiej bezdomności zwierząt.


Dlatego w naszych działaniach skupiamy się na EDUKACJI i POMOCY BEZDOMNYM PSOM.


EDUKUJEMY – prowadzimy kampanie edukacyjne przede wszystkim w Internecie, w placówkach oświatowych oraz wśród osób posiadających zwierzęta. Planujemy również wdrożenie programów edukacyjnych do lecznic, sklepów zoologicznych i innych. 

POMAGAMY – przyjeżdżają do nas upodlone, przerażone, brudne i skołtunione. przebywają w naszych domach, domach tymczasowych. 

Finansujemy ich leczenie, kastrację, przygotowujemy do adopcji i szukamy domów najlepszych pod słońcem.


ZMIENIAMY ICH ŚWIAT NA LEPSZE – wszystkie nasze działania mają na celu zmianę otaczającej nas i naszych podopiecznych rzeczywistości na lepszą, bardziej kolorową, przystępną. Naszą największą satysfakcją są metamorfozy naszych psiaków

Przebywa u nas średnio kilkanaście kilkadziesiąt psiaków. Wszystkie chore, chude, stare, w większośći wycofane.

Przykmujemy nad wyraz trudne przypadki, z ktorymi nie radzą sobie weterynarze z innych części Polski. Korzystamy z usług wybitnych specjalistów i najnowocześniejszego sprzętu weterynaryjnego oraz otaczamy psy najlepsza opieką - w naszych domach - dzięki czemu odnosimy sukcesy i stawiamy psiaki dosłownie na 4ry łapy. Pracujemy nad odzyskaniem ich utraconego do człowieka zaufania i przygotowujemy do adopcji ucząc psa wycofanego do życia w mieście.  Nasi podopieczni są utrzymywanie wyłącznie z darowizn od ludzi o dobrych sercach. 

To Ty jesteś moimi skrzydłami, dzięki którym Ja jestem Aniołem …

Pomogli

Ładuję...