Na utrzymanie i modernizację Domu Psiego Seniora

Wsparło 206 osób
11 355 zł (66,79%)
Brakuje jeszcze 5 645 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 31 Marca 2021

Zakończenie: 31 Lipca 2021

Witajcie w naszej Bajce, czy w naszej Przystani - naszym Domu Psiego Seniora, ostatnim miejscem przed Tęczowym Mostem, często jedynym Domem, jaki mieliśmy. Znajduje tutaj swój bezpieczny kąt około 20 psów, jesteśmy już starsi, zwykle schorowani, skrzywdzeni psychicznie i fizycznie...

Opiekuje się nami dwójka tylko naszych człowieków wraz z dwiema miłymi kobietkami, które pomagają w ogarnięciu tego szaleństwa 😂Produkujemy mnóstwo odpadów, bo niestety nie zawsze zdążymy wyjść za potrzebą do ogrodu... W związku z tym nasi ludzie mają codziennie górę prania i mnóstwo sprzątania. Utrzymanie naszej Przystani wymaga użycia dużej ilości wody i produkcji hektolitrów ścieków!

Sprzątanie i pranie odbywa się codziennie, a my żyjemy w czystości, tak jak na prawdziwy dom przystało. Opłaty za media oraz pensje dla naszych pracowników stanowią ogromny wydatek dla Fundacji, dlatego zwracamy się do Was o pomoc...

Wpadliśmy na super pomysł! Chcemy wybudować w Przystani oczyszczalnię ścieków, niestety teren u nas jest gliniasty i jej koszt to 15.000 - 17.000 zł. Sami nie udźwigniemy takiego wydatku!

Możesz nam pomóc, wpłacając choćby 5 zł na zbiórkę. Będziemy bardzo wdzięczni, a nasi ludzie będą mogli pomóc kolejnym skrzywdzonym zwierzakom!

Pozdrawiamy,

Załoga Przystani 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
58 zakończonych zbiórek
Wsparło 206 osób
11 355 zł (66,79%)
Brakuje jeszcze 5 645 zł
Wesprzyj