STOWARZYSZENIE MOPSY W POTRZEBIE

Reprezentant Agnieszka Gościmska-Żuk

E-mail mopsywpotrzebie@wp.pl

Telefon 720701837

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

 

Jesteśmy organizacją non profit, której celem statutowym jest pomoc psom, w szczególności rasy mops, wymagającym leczenia i szukającym nowych domów.

Każdego roku trafia do nas ok. 60 mopsów. Często są to wyeksploatowane w pseudohodowlach, zaniedbane pod względem fizycznym i psychicznym. Podczas pobytu w naszych Domach Tymczasowych są diagnozowane, leczone, konsultowane behawiorystycznie, a przede wszystkim odzyskują wiarę w człowieka.

Pomagamy również mopsom, dla których z różnych powodów nie ma już miejsca w dotychczasowym domu. Znajdujemy im nowe, kochające rodziny, które potrafią otoczyć te skrzywdzone psiaki opieką i miłością, podzielić się z nimi swoim sercem i kanapą...

Pod stałą i dożywotnią Stowarzyszenia pozostają nasi Rezydenci.  

Skąd się biorą i kim są?


Rezydentami zostają mopsy, które wymagają specjalnej troski: poważnie chore, niedołężne. Często opieka nad takim psem to wyzwanie finansowe i organizacyjne dla zwykłej rodziny, co z kolei oznacza, że nie jesteśmy w stanie znaleźć im domu stałego. Ale przecież nie możemy takich psiaków zostawić na pastwę losu. W takiej sytuacji rozwiązaniem jest opieka stała. W przypadku rezydentów Stowarzyszenie pokrywa znaczną część kosztów utrzymania i leczenia zwierzęcia.

Obecnie mamy pod opieką czworo rezydentów: Lori,Faro, Piranię i Tinę.

Wsparli

15 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Agnieszka Banasik

100 zł

Ola Zarzycka

55 zł

andrzej

20 zł

Anonimowy Pomagacz