STOWARZYSZENIE MOPSY W POTRZEBIE

1 Stały Pomagacz
Anonimowa Pomagaczka
15 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Agnieszka Gościmska-Żuk

E-mail mopsywpotrzebie@wp.pl

Telefon 720701837

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

 

Jesteśmy organizacją non profit, której celem statutowym jest pomoc psom, w szczególności rasy mops, wymagającym leczenia i szukającym nowych domów.

Każdego roku trafia do nas ok. 60 mopsów. Często są to wyeksploatowane w pseudohodowlach, zaniedbane pod względem fizycznym i psychicznym. Podczas pobytu w naszych Domach Tymczasowych są diagnozowane, leczone, konsultowane behawiorystycznie, a przede wszystkim odzyskują wiarę w człowieka.

Pomagamy również mopsom, dla których z różnych powodów nie ma już miejsca w dotychczasowym domu. Znajdujemy im nowe, kochające rodziny, które potrafią otoczyć te skrzywdzone psiaki opieką i miłością, podzielić się z nimi swoim sercem i kanapą...

Pod stałą i dożywotnią Stowarzyszenia pozostają nasi Rezydenci.  

Skąd się biorą i kim są?


Rezydentami zostają mopsy, które wymagają specjalnej troski: poważnie chore, niedołężne. Często opieka nad takim psem to wyzwanie finansowe i organizacyjne dla zwykłej rodziny, co z kolei oznacza, że nie jesteśmy w stanie znaleźć im domu stałego. Ale przecież nie możemy takich psiaków zostawić na pastwę losu. W takiej sytuacji rozwiązaniem jest opieka stała. W przypadku rezydentów Stowarzyszenie pokrywa znaczną część kosztów utrzymania i leczenia zwierzęcia.

Obecnie mamy pod opieką czwórkę rezydentów: Piranię, Lori, Lusię i Faro.

Tinka (') biega już za Tęczowym Mostem.

Wsparli

15 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Donata

Dla cudownych mopsików
60 zł

Volodymyr

15 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Kacper

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

1 Stały Pomagacz
Anonimowa Pomagaczka
15 zł miesięcznie