Muciek z przewlekłą białaczką szpikową prosi o pomoc!

Zbiórka zakończona
Wsparło 65 osób
2 982 zł (59,64%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 29 Stycznia 2021

Zakończenie: 1 Września 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
22 Lutego 2021, 12:55
Walki ciąg dalszy...

Nasz Mucio z białaczką szpikową był na kolejnej wizycie kontrolnej w Jamniczek Przychodnia Weterynaryjna. Miał wykonaną morfologię. Niestety krwinki czerwone są na niskim poziomie. Dostał dawkę chemii, dalej przyjmuje steryd, a my trzymamy kciuki, by jego organizm zmotywował się do walki z tym paskudnym nowotworem...


Prosimy Was o wsparcie w tej w walce, bo terapia Mućka jest bardzo kosztowna :(

Mucio jako czteromiesięczne kocie dziecko został zabrany w zimny listopadowy wieczór z ulicy, gdzie nie miał żadnych szans na przeżycie. Można powiedzieć, że wyglądał los na loterii. Żył sobie szczęśliwie w jednym z fundacyjnych domów tymczasowych. Wyrósł na miziastego przemiłego rozgadanego kotka i czekał na swój wymarzony dom.

Aż któregoś dnia zupełnie niespodziewanie nagle poczuł się bardzo źle. Niestety życie napisało nowy tragiczny scenariusz. Okazało się, że Muciek jest bardzo chory.

Szczegółowa diagnostyka (w tym badanie szpiku kostnego i histopatologia) pozwoliła na postawienie diagnozy - przewlekła białaczka szpikowa i chora wątroba. Bardzo trudno było zdiagnozować na co choruje Mucio, gdyż tego typu białaczka zdarza się niezmiernie rzadko u tak młodego zwierzęcia, ale doktorowi Łukaszowi z Przychodni Weterynaryjnej Jamniczek to się udało.

Wdrożyliśmy leczenie - chemioterapię. Będziemy z całych sił walczyć, aby kotek jak najdłużej był z nami. Pragniemy mu zapewnić najlepszą opiekę lekarską. W przypadku takiego leczenia domyślacie się, że koszty nie są małe. W sumie będą oscylować w granicach 5 tys. złotych.

Pomóżcie nam zawalczyć o Mućka. Błagamy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
140 zakończonych zbiórek
Wsparło 65 osób
2 982 zł (59,64%)
Adopcje