Dołącz do zbiórki na zwierzaki w ramach ogólnopolskiej akcji Nakarm Psa z OLX!

Zbiórka zakończona
Wsparło 2 708 osób
100 140 zł (100,14%)

Rozpoczęcie: 2 Grudnia 2022

Zakończenie: 30 Grudnia 2022

Godzina: 07:47

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
23 Grudnia 2022, 11:38
Tak się robi świąteczne cuda!

Jesteście BOSCY! W zaledwie kilka dni zebraliśmy prawie 70 tys. dla zwierzaków, mieszkających w Schronisku Czekadełko i Schronisku w Bydgoszczy! 

Biszkopt i ekipa są zachwyceni i wzruszeni Waszą dobrocią. A my pomyśleliśmy, że może to czas na dogrywkę? Zaraz stuknie 100% na zbiórce, ale przecież możemy powalczyć o więcej! 

Plan mamy taki - zbierzmy jeszcze 30 tys. zł. Niech zwierzaki, które nie mają domów, dostaną taką piękny prezent od nas wszystkich. Co Wy na to? Dokonamy świątecznego cudu i pobijemy rekord na zbiórce, towarzyszącej akcji Nakarm Psa z OLX?

Cześć! Napisaliśmy do Was list! Z małą pomocą ludzi, oczywiście. Chcemy, żebyście trochę nas poznali.

Widzicie, my, psy, koty i inne sierściuchy staramy się nie narzekać. Mamy dach nad głową, opiekę, pełną miskę. No tylko tego swojego człowieka jakoś tak brak. Większość naszego życia to czekanie, czekanie, czekanie. A nikt nie lubi czekać! Rozumiecie nas, prawda? Wiemy, że na to większość z Was nic nie może poradzić. Ale możecie zrobić coś, co nam to czekanie umili!

Max ze Schroniska w Bydgoszczy

Wspierając naszą zbiórkę umożliwiacie naszym opiekunom ulepszenie schroniska i danie nam namiastki domu, na który tak bardzo liczymy. Dzięki Waszemu zaangażowaniu w akcję "Nakarm Psa z OLX" i tę zbiórkę, możecie sprawić, że Schronisko Czekadełko w Wadowicach Dolnych i Schronisko w Bydgoszczy dobuduje nowe, luksusowe kojce i wymieni nam budy na nówki sztuki nieśmigane. Ej a jeszcze koty przecież! Wasze wsparcie pomoże też zaadaptować nowy budynek na kociarnię. 

Nely ze Schroniska w Bydgoszczy

Żyjemy tu sobie dość sporą gromadą - w Czekadełku mieszka nas ponad setka, w Schronisku w Bydgoszczy prawie dwieście zwierzaków! Nie lubimy wspominać o przeszłości, ale chyba chcemy powiedzieć to na głos... Większość z nas przeżyła rzeczy, których nie życzy się nawet wrogom - bezdomność, porzucenie, przeganianie, choroby, głód i ból. 

Bidon ze Schroniska Czekadełko w Wadowicach Dolnych

Tak myślimy sobie...  Czy nie chcielibyście zrobić nam świątecznego prezentu? Dorzucić się do miseczki pełnej pysznej karmy, wyremontować kociakom chałupkę, ubrać nas w nowe, fikuśne szeleczki i smycze i sypnąć nieco zabawek? Potrzeb w takich miejscach jak schronisko jest znacznie, znacznie więcej, bo wszystko się szybko zużywa. Wielu z nas nudzi się w kojcach, więc i zdarzają się akty wandalizmu, ups! Ale wiecie, to przez to czekanie... 

Wektor ze Schroniska Czekadełko w Wadowicach Dolnych

Magię świat można najbardziej poczuć, pomagając najsłabszym. Akcja "Nakarm Psa z OLX" odbywa się tylko raz w roku,  a my mamy wielkie szczęście, że możemy wziąć w niej udział! Ale to nie tylko szczęście - to też dzięki Wam, naszym Aniołom Stróżom! W poprzednim roku na zbiórce, towarzyszącej akcji, udało się zebrać ponad 60 tys. zł. Czy pobijemy ten rekord i zasponsorujemy zwierzakom piękne świąteczne prezenty? Wierzymy, że tak!

PS Postaraj się odpocząć w te święta. To bardzo ważne! I mówimy to my - kanapowcy :)

Po zakończeniu akcji Nakarm Psa z OLX środki zebrane na zbiórce zostaną przekazane Schronisku w Bydgoszczy i Schronisku Czekadełko w Wadowicach dolnych koło Mielca. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
34 zakończone zbiórki
Wsparło 2 708 osób
100 140 zł (100,14%)