Dołącz do zbiórki na zwierzaki w ramach ogólnopolskiej akcji Nakarm Psa z OLX!

Zbiórka zakończona
Wsparło 4 009 osób
133 898 zł (133,89%)

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej

Rozpoczęcie: 24 Listopada 2023

Zakończenie: 31 Grudnia 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
15 Grudnia 2023, 15:32
Aktualizacja

Dzięki akcji Nakarm psa z OLX Prada ma dom! Zbiórka zostanie też zwiększona do zawrotnej kwoty 150 tys. zł - wierzymy, że dzięki tym środkom jeszcze więcej zwierzaków zyska szansę na nowe życie. A to wszystko dzięki Waszym dobrym serduszkom!

Pokaż wszystkie aktualizacje

12 Grudnia 2023, 09:40
Uwaga, uwaga! Do akcji dołączają koty!

OLX i tym razem nie zapomniał o kotach, które właśnie wkraczają do akcji! Już dziś możemy nakarmić także kociaki, które czekają na swój wymarzony dom.

To mit, że bezdomny kot zawsze da sobie radę. Ulica nie jest domem, bo w kochającym domu nie umiera się z głodu, chorób czy przez pędzące auta. Dlatego tak ważne jest, aby koty również otrzymały opiekę, jakiej potrzebują! 

Sylwek to troszeczkę nieśmiały, ale przyjazny kotek. Jest spragniony kontaktu z człowiekiem... Czy znajdzie się ktoś, kto go wesprze lub adoptuje?

Do dzieła kochani, razem możemy uczynić jeszcze więcej dobra!

Cześć! To my, Wasi wierni przyjaciele z tych wszystkich schronisk, przytulisk i zakątków, gdzie czekamy na drugą szansę. Chcemy Wam coś przekazać, bo trochę nam smutno...


Senior Irysek ze Schroniska w Zawierciu

Tęsknimy za domem. Takim prawdziwym, gdzie jest ciepło, bezpiecznie, i gdzie mamy swojego człowieka. Bo, wiecie, choć opiekunowie w naszych schroniskach robią dla nas wszystko, co w ich mocy, to jednak tęsknimy za tym jednym, jedynym, który sprawi, że nasze serce zacznie mocniej bić. Chcemy być Waszymi kompanami, towarzyszami na długie spacery, przytulnymi przyjaciółmi wieczorami.

Czasami wydaje nam się, że tam, gdzie jesteśmy, nigdy nie będzie jak w domu, bo czekamy na to wyjątkowe "kocham cię" i ciepłe objęcia. Chcemy swojego człowieka. Czegoś więcej niż tylko okazjonalnego gościa, a kogoś, kto z nami dzieli radości i smutki i po prostu jest. Bo dla nas to nie jest tylko schronisko, to jesteśmy my - żywe, oddane istoty, gotowe oddać wam całe nasze serce.


Hugo ze schroniska w Zawierciu

Prosimy o Waszą pomoc. Bo, wiecie, czasem trudno nam zrozumieć, dlaczego tak często musimy czekać. Czekamy na nowy dom, na nowe życie, na miłość. A czas pędzi tak szybko. Wasza pomoc to nie tylko miska jedzenia czy koc, choć i to byśmy bardzo docenili. To także okazja dla nas na nowe szanse, na lepsze jutro, na odrobinę szczęścia. Wspierając nasze schroniska, pomagacie nam znaleźć drogę do Waszych serc.

Leon ze Schroniska Sonieczkowo w Augustowie

Dziękujemy Wam za każdą dobroć, za każdy ciepły gest, za każdą okazję do spotkania z Wami. Bądźcie dla nas światełkiem w tunelu, obietnicą, że może w końcu nadejdzie nasz dzień!

Z miłością i tęsknotą, Wasi Wierni Przyjaciele
----
Zbiórka towarzyszy akcji "Nakarm Psa z OLX", zebrane środki wesprą zwierzaki ze Schroniska Zawiercie i Schroniska "Sonieczkowo" w Augustowie

Organizator
1 aktualna zbiórka
31 zakończonych zbiórek
Wsparło 4 009 osób
133 898 zł (133,89%)

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej