Zbiórka na psiaki w ramach ogólnopolskiej akcji Nakarm Psa z OLX!

Zbiórka zakończona
Wsparły 1 943 osoby
60 150 zł (100,25%)

Rozpoczęcie: 6 Grudnia 2021

Zakończenie: 26 Grudnia 2021

Godzina: 01:00

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Cześć! Z tej strony mieszkańcy Przytuliska w Głownie i schroniska Ciapkowo w Gdyni. Jak pewnie wiecie, dzięki ogrooooooomnej rzeszy kochanych osób bierzemy udział w akcji Nakarm Psa z OLX. Wasz udział w akcji i zbiórce oznacza, że trafi do nas dużo dobra!

No ale do brzegu! Łatwego życia to myśmy nie mieli, bo jakbyśmy mieli, to byśmy tu nie siedzieli. Tylko żebyście dobrze nas zrozumieli - nasi opiekunowie dwoją się i troją, żebyśmy mieli jak w domu. I niczego nam nie brakuje, zazwyczaj... Niektóre rzeczy mamy nawet w nadmiarze, jak czas. Czekamy na nowy dom, niektóre psy latami. Czekamy na spacer, na głaszczące ręce, na pyszne smaczki. Ten czas możecie nam umilić! Możecie pomóc ludziom, którzy o nas dbają.

Matros piękny psiak w typie owczarka niemieckiego z Ciapkowa w Gdyni. Szuka domu od 2019 roku. Nie dość, że siedzi za kratkami za niewinność, to jeszcze zachorował. Matros ma guzy w uszach. Ile się nacierpiał, zanim do nas trafił, wie tylko on sam. 

Dzięki Wam w poprzednich latach aż 4 przytuliska mogły zrobić remonty, kupić dobrą karmę, opłacić rachunki za weterynarzy, przeprowadzić darmowe akcje szczepień, ubezpieczyć wolontariuszy, a nawet zatrudnić dodatkowe osoby. To gigantyczne wsparcie! W dodatku nie tylko rzeczowe, fizyczne, namacalne.

Dzięki takim akcjom wszystkie te osoby, które poświęciły życie nam - zwierzakom ze schronisk, przytulisk i fundacji - widzą, że ich praca ma sens, że jest doceniana i niezwykle potrzebna.

Goran to już psi staruszek, ma około 13 lat. Został odebrany ze złych warunków. Gdy trafił do schroniska, był bardzo chory, zaniedbany, wychudzony, smutny. Jego leczenie trwało i trwało bardzo i tak naprawdę Goran nadal musi być na stałych lekach. Ma chore serce, dokuczają mu bolące stawy. 

Psiak oddany do Przytuliska w Głownie przez opiekunów. Długo nie mógł pogodzić się ze schroniskową rzeczywistością. Teraz pogodzony ze swym psim losem, dzielnie znosi życie za kratami.

Potrzeby w schroniskach są ogromne. Nie macie pojęcia! Jest nas tutaj dużo, więc legowiska, zabawki, budy, miski, smycze - to wszystko bardzo szybko się zużywa. Nie wspominamy nawet o karmie czy lekach!

Akcja "Nakarm Psa z OLX" odbywa się tylko raz w roku. Mieliśmy ogromne szczęście, że w tym roku to my będziemy jej bohaterami. Dołącz do nas i nieś dobro dalej!

PS Postaraj się odpocząć w te święta. To bardzo ważne! I mówimy to my - kanapowcy :)

Po zakończeniu akcji Nakarm Psa z OLX środki zebrane na zbiórce zostaną przekazane Schronisku Ciapkowo w Gdyni i Przytulisku Głowno. 

Organizator
1 aktualna zbiórka
35 zakończonych zbiórek
Wsparły 1 943 osoby
60 150 zł (100,25%)