Zbiórka na psiaki w ramach ogólnopolskiej akcji Nakarm Psa z OLX!

Zbiórka zakończona
Wsparło 1 198 osób
36 024,17 zł (72,04%)

Rozpoczęcie: 5 Grudnia 2019

Zakończenie: 31 Stycznia 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
13 Grudnia 2019, 09:57
[Aktualizacja]

Kochani, idą święta, więc postanowiliśmy powalczyć o większy prezent dla TOZ Konin i Racibórz! Dziękujemy wszystkim za całe dotychczasowe wsparcie i ciepłe słowa!

Cześć! Jesteśmy podopiecznymi TOZ Konin i TOZ Racibórz. Większość z nas nie miała łatwego życia... Bo jakby miała, to by tutaj nie siedziała. 

Ale idą święta i nie ma co narzekać! Sami rozumiecie - jest jak jest. Najbardziej na świecie chcielibyśmy mieć swoje domy, wiadomo. Spędzić święta u boku człowieka albo nawet kilku, postrącać kilka bombek z choinki. Liznąć kawałek paszteta, którego ktoś postawił za blisko brzegu stołu, coś powiedzieć o północy. No i Gwiazdora pogonić! Bo Gwiazdor to taki bardziej bezczelny listonosz - ten przynajmniej nie włazi kominem... Marzenia, ach marzenia!

W schronisku głównym naszym zajęciem jest czekanie. Czekanie na dom, na wolontariuszy, na spacer, na jedzonko. Na to, że szczęście się do nas uśmiechnie. I słuchajcie, jest coś, co możecie dla nas zrobić! Możecie wesprzeć ludzi, którzy się nami opiekują. Którzy dbają o nas, gdy my czekamy na cud. Na naszą gwiazdkę z nieba. Potrzeby w schronisku są ogromne. Nie macie pojęcia! Jest nas tutaj dużo, więc legowiska, zabawki, budy, miski, smycze - to wszystko bardzo szybko się zużywa.

Część z nas potrzebuje też regularnych wizyt u doktorków i lekarstw. Tyle potrzeb, że głowa mała! Wspierając nas, umilacie nam to nieznośne czekanie. Nie potrzebujemy gwiazdki z nieba - wystarczycie nam Wy! Dlatego z pewną dozą nieśmiałości prosimy Was gorąco - pomóżcie naszym opiekunom pomagać!

Po zakończeniu akcji Nakarm Psa z OLX środki zebrane na zbiórce zostaną przekazane TOZ Racibórz i TOZ Konin. Więcej przeczytaj tutaj KILK.

Organizator
RatujemyZwierzaki
3 aktualne zbiórki
5 zakończonych zbiórek
Wsparło 1 198 osób
36 024,17 zł (72,04%)