Na Kociarnię

Zbiórka zakończona
Wsparło 5 osób
130,50 zł (0,65%)

Rozpoczęcie: 16 Kwietnia 2022

Zakończenie: 29 Czerwca 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

My, Wolontariusze ze Schroniska Fundacji Pod Psią Gwiazdą z Kłodzka (woj. dolnośląskie) zwracamy się do Was z ogromną prośbą w imieniu naszych Kocich Podopiecznych.

Jesteśmy jedynym Schroniskiem w powiecie kłodzkim i choć z nazwy jesteśmy „Fundacją Pod Psią Gwiazdą”, to los Kocich Przyjaciół jest dla nas również bardzo ważny. Tak ważny, że jednym z naszych obecnych celów i zadań jest rozbudowanie Schroniska o wspaniałą i bezpieczną „Kociarnię”.

W „Kociarni” Kotki tworzą swoją Kocią Rodzinę, gdzie spędzają wspólnie czas w oczekiwaniu na nowe domki tymczasowe lub stałe. Tutaj mogą w spokoju powracać do zdrowia po zabiegach lub w trakcie leczenia. Tutaj mogą spożytkować swoją kocią energię na kocich zabawach i psotach.

Do naszego Schroniska trafiają Kocie Oseski, często Sierotki bez Kociej Mamy, jak i starsze Koty wymagające specjalistycznego leczenia i opieki. Niezależnie od tego, na jakim etapie swojego życia są nasi Koci Podopieczni, dla nas najważniejsze są ich komfort i bezpieczeństwo.

Przed nami miesiące, które możemy śmiało nazwać „kocim sezonem”. Dlatego już dzisiaj prosimy Was o wsparcie, tak aby nasz „Kociarnia” była gotowa na przyjęcia nowych Kocich Podopiecznych w jak najlepszych warunkach.

Stworzenie takiej „Kociarni” wymaga ogromnych nakładów finansowych. Wierzymy, że wspólnymi siłami damy radę stworzyć taki „Koci Raj”. Każda wpłata przybliżająca nas do celu jest dla nas cenna i serdecznie za nią DZIĘKUJEMY.   

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
1 zakończona zbiórka
Wsparło 5 osób
130,50 zł (0,65%)