Fundacja Pod Psią Gwiazdą

Fundacja Pod Psią Gwiazdą

Reprezentant Katarzyna Sowa

E-mail podpsiagwiazda2@gmail.com

Telefon 669345599

Lokalizacja Polanica Zdrój, dolnośląskie

Nasza Fundacja istnieje już od 2010 roku. Pod naszą opiekę średnio w ciągu roku trafia 130-150 Piesków i 70-90 Kotków. Mamy również bardzo wysoki odsetek adopcji, jest on na poziomie 97%. Każdy z naszych Podopiecznych to osobna historia. Historia owiana bólem i cierpieniem, za którymi w większości przypadków stoi człowiek. Ten sam, który miał dbać, karmić, chronić i być przyjacielem.

Staramy się być zawsze tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Tam, gdzie dzieje się Psia i Kocia krzywda. Tam, gdzie jest chociaż cień szansy na pomoc. Tam, gdzie tej szansy już nikt nie widzi, a my walczymy dalej. W pierwszej kolejności skupiamy się na ratowaniu zdrowia, a często nawet życia. I dlatego prowadzimy jedyne Schronisko na terenie powiatu kłodzkiego. Nasze Schronisko nie jest duże, w jednym czasie możemy mieć do 30 Podopiecznych. Taka niewielka  ilość sprzyja utrzymaniu rodzinnej atmosfery, która jest bardzo potrzebna dla Piesków i Kotków po przeżyciach, jakich doznały.

Naszym głównym celem jest znalezienie dobrego domu dla każdego Podopiecznego. Domu w którym panują miłość i szacunek do Zwierząt.

Pomogli

Ładuję...