One chcą jedynie przeżyć

Wsparły 684 osoby
31 560 zł (78,9%)
Brakuje jeszcze 8 440 zł

Rozpoczęcie: 28 Czerwca 2023

Zakończenie: 20 Stycznia 2024

Godzina: 00:01

Pamiętaj, jeżeli jedno psie życie nie ma znaczenia, to żadne nie ma.

Bezdomne zwierzęta to trudny temat, to problem, którego współczesne społeczeństwo nie chce widzieć. To tysiące biednych i bezbronnych zwierząt, które cierpią często zostawione same sobie. Te zwierzaki potrzebują człowieka, który jest dla nich jak dla nas lekarz w chorobie. Najlepiej porzucić, oddać do schroniska, wywieźć do lasu, zabić łopatą i pozbyć się żywego stworzenia jak niepotrzebnej rzeczy.

Ale to nie tak powinno być, czy w chorobie i starości chcielibyśmy by nasze rodziny, zamknęły nas przed nami drzwi. Czy szacunek dla życia psa nawet starego, miska jedzenia, ciepłe legowisko pomoc w leczeniu i być może ostatnich chwilach życia, pogłaskanie po głowie to luksus? Pies to wierny przyjaciel, to część naszego życia, to on przez lata słuchał i widział, jest żywą księgą naszego życia A dziś gdy często sami idziemy do apteki, by sobie poprawić stan zdrowia, on nie może tego zrobić, nie pójdzie na wizytę do lekarza, nie wyjedzie do sanatorium. On potrzebuje Ciebie, poprzez adopcję, poprzez pomoc finansową, poprzez który spokój my możemy mu zapewnić.

Często w marketach na nasze zachcianki wydajemy kilkaset złotych, gdy wyrzucamy jedzenia, bo za dużo kupiliśmy, one często nie mają swojej miski. Stąd ogromną prośbą o wspieranie naszego Domu dla Kundelka o przekazanie środków na ich utrzymanie, które sięga ponad 40 tys. miesięcznie. Może nie masz celu, nie wspierasz żadnych akcji a tekst, który czytasz, wpadł ci przypadkowo. To ty możesz dać "all inclusive" jednemu bezdomnemu zwierzakowi. Dzięki Tobie mogą godnie odchodzić, kochane, przytulane, zaopiekowane bez cierpienia i lęku.

Bezpośrednia pomoc, której udzielamy zwierzętom wynika z potrzeby serca to niestety nie wystarcza. Opieka weterynaryjna, wyżywienie psów będących pod naszą opieką generuje duże koszty. Bez wsparcia darczyńców nie jesteśmy w stanie działać. Walka o lepsze jutro zwierząt jest zadaniem dla wszystkich wrażliwych ludzi, dlatego zwracamy się z prośbą, byście pomogli nam.

Naszym wspólnym działaniem możemy sprawić, by ich ostatnie lata, miesiące czy dni nie były agonią, oczekiwaniem na koniec w bólu. Możemy im podarować jeszcze odrobinę luksusu, jakim jest cieple, mięciutkie posłanie, pełna miska dobrego jedzenia i opieka weterynaryjna. Tak, dla nich to luksus. Nie pozostawaj obojętny na ich los, proszę. Razem możemy tak wiele…

Wsparcie finansowe, które w całości będzie przeznaczone na ratowanie i opiekę nad zwierzętami. 

Jeżeli dziwi Was kochani wysoka kwota zbiórki to już tłumaczę: 40 tys. złotych to skromne utrzymanie naszych 117 zwierząt przez jeden jedyny miesiąc. Prawie połowa naszych zwierząt to stare i schorowane pieski i koty. Leczenie i utrzymanie ich wszystkich generuje ogromne koszty. 40 tys. to kwota bez paliwa, utrzymania KundelDomku,  opłat za prąd, wodę, gaz...

W skali kilku miesięcy czy jednego roku to bardzo dużo, ale jednocześnie niewiele.

Nasze i Wasze pociechy:

Załączniki

Ładuję...

1 740 zł

Riotters

Organizator
7 aktualnych zbiórek
102 zakończone zbiórki
Wsparły 684 osoby
31 560 zł (78,9%)
Brakuje jeszcze 8 440 zł