Na otarcie łez...

Wsparło 10 osób
515 zł (17,16%)
Brakuje jeszcze 2 485 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 13 Września 2023

Zakończenie: 1 Listopada 2023

Godzina: 01:02

Poniżej screeny zbiórek pieniędzy pod postami z prośbą o pomoc, które zamieściliśmy na facebooku dzięki opcji "dodaj przycisk - zbierz pieniądze".

Te pieniądze, wysłane przez Państwa w dobrej wierze - nigdy do nas nie trafiły...

To tylko przykładowe meldunki o wpłatach, może rozpoznajecie swoje udziały. Tych wpłat od czerwca uzbierało się  razem 3744 złote. Pieniędzy nie otrzymaliśmy i nie otrzymamy z powodu zmiany przepisów facebooka. Nie zostaliśmy o niej poinformowani a funkcja przycisku działała jak zawsze i działa dalej! Niestety tylko w jedną stronę.  Po wysłaniu zapytania, co z naszymi pieniądzmi - odpowiedź brzmiała - nie możemy ich wypłacić bez potwierdzenia o posiadaniu Opp. Opp nie jest obowiązkowe dla organizacji Non Profit. Starania i procedura to kilka miesięcy, będziemy ją uskuteczniać, choćby po to, żeby kiedyś, w przyszłości, za rok najwcześniej - móc ponownie wystąpić o wypłatę środków...

Póki co leżą na koncie korporacji a my mamy mniej więcej tyle samo długów w hotelach. Walka z rekinem jakim jest facebook raczej nie zostanie wygrana. Apelujemy także o nie wysyłanie pieniędzy tą drogą. Jesteśmy u kresu możliwości, zostaje nam tylko błagać Państwa o pomoc właśnie teraz. Portal "Ratujemy zwierzaki" jest absolutnie niezawodny, sprawdzony i bezpieczny. Tutaj można wpłacać bez obawy, że pieniądze zaginą. 

W załączniku ostatnia wpłata, kiedy jeszcze nas uznawano za legalną organizację charytatywną... 

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
14 aktualnych zbiórek
193 zakończone zbiórki
Wsparło 10 osób
515 zł (17,16%)
Brakuje jeszcze 2 485 zł
Adopcje